Заміна насоса в пральній машині у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Indesit від 350 грн. Замовити
Bosch від 400 грн. Замовити
Samsung від 350 грн. Замовити
Ariston від 350 грн. Замовити
LG від 350 грн. Замовити
Zanussi від 350 грн. Замовити
Candy від 450 грн. Замовити
Electrolux від 430 грн. Замовити
Ardo від 350 грн. Замовити
Miele від 600 грн. Замовити
Whirlpool від 350 грн. Замовити
Siemens від 350 грн. Замовити
Atlant від 350 грн. Замовити
Beko від 360 грн. Замовити
AEG від 430 грн. Замовити
Gorenje від 350 грн. Замовити

Не зливається вода в пральній машині? Замовляйте заміну насоса на дому!

Вихід з ладу зливного насосу – одна з найпоширеніших несправностей пральних машин, яка потребує негайного втручання фахівця. Зламану помпу треба замінити, а для недосвідченого користувача це досить складна робота, тому що техніку доведеться частково розбирати. Крім того, якщо щось неправильно зробити, можна ускладнити проблему і замість однієї неполадки отримати декілька.

Якщо ви мешкаєте у Львові, не зволікайте і не випробовуйте долю, а негайно звертайтесь в наш сервісний центр. У нас працюють найкращі майстри міста, які здатні швидко виконати заміну насоса пральної машини будь-якої марки та моделі. Ремонт виконується на дому, що значно прискорює роботу, оскільки ні вам, ні нам не доведеться транспортувати габаритне обладнання в майстерню.

Як знайти неполадку?

Заміна насосу, як правило, необхідна після тривалого використання пральної машини. Головним симптомом, що свідчить про несправність помпи, є відсутність зливу води після прання. Проте орієнтуватися лише на це було б необачно, тому що рідина може не зливатися й у разі виходу з ладу електронного блоку або пресостату. Але спочатку варто перевірити, чи не забився зливний фільтр – засмічений картридж зазвичай блокує вихід води з баку.

Щоб знайти причину неполадки наші майстри виконують діагностику. Ретельний огляд техніки, перевірка її роботи в тестовому режимі та аналіз кодів помилок надають змогу точно знайти дефектний механізм. Якщо це помпа, її простіше і дешевше замінити, ніж розбирати й шукати, яка деталь вийшла з ладу.

Залежно від марки пральної машини заміна насоса проводиться по-різному. Наприклад, в техніці Indesit, Samsung, Beko, Whirpool, Ardo, Candy, LG та Ariston добратись до помпи можна через низ, для чого слід покласти машинку на бік. В обладнанні Bosch, Siemens та AEG для заміни насосу треба зняти передню стінку, а в пральних машинах Zanussi та Electrolux – задню.

Тільки надійні комплектуючі

При ремонті обладнання для прання ми використовуємо нові оригінальні комплектуючі, які завчасно завозимо на склад. Це означає, якщо майстер визначить, що потрібна заміна насоса пральної машини, затримок через відсутність запчастин не виникне, а техніка після обслуговування буде працювати ще дуже довго. На ремонт та встановлену помпу фахівець надасть гарантію.

Заявку на заміну насоса пральної машини можна зробити по телефону і на сайті сервісного центру. Майстер приїде без запізнень, в якому б районі Львова ви не мешкали, й відремонтує обладнання у вас вдома.

Ремонт і заміна насоса в Львовi Лагодження насоса пралки Заміна помпи в пральних машинках