Заміна ременя в пральній машині у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Indesit від 220 грн. Замовити
Bosch від 220 грн. Замовити
Samsung від 220 грн. Замовити
Ariston від 220 грн. Замовити
LG від 220 грн. Замовити
Zanussi від 220 грн. Замовити
Candy від 250 грн. Замовити
Electrolux від 220 грн. Замовити
Ardo від 220 грн. Замовити
Miele від 460 грн. Замовити
Whirlpool від 220 грн. Замовити
Siemens від 220 грн. Замовити
Atlant від 220 грн. Замовити
Beko від 230 грн. Замовити
AEG від 220 грн. Замовити
Gorenje від 220 грн. Замовити

Пошкоджено приводний ремінь? Звертайтеся, поміняємо вже сьогодні

Якщо барабан пральної машинки зупинився, майстер в першу чергу перевіряє приводний ремінь, що забезпечує обертання. Цей елемент є сполучною ланкою між двигуном та шківом бака. Як і решта комплектуючих пральної машини, ремінна передача з часом пошкоджується або зношується, через що потрібна її заміна.

Хочете користуватися технікою вже сьогодні? Замовляйте заміну ременя в пральній машині в сервісному центрі «Львів-Ремонт». Не має значення, залишите ви заявку на виклик майстра по телефону або оформите її на сайті – протягом декількох хвилин її вже буде оброблено. Вказуйте будь-який зручний час для проведення робіт – наш фахівець прибуде без запізнень.

Заміна ременя – особливості

Іноді, якщо приводний ремінь злетів, власники пральних машин не бажають замінювати його, а просто встановлюють на місце. Звичайно, якщо це сталося вперше, неполадка може бути просто випадковістю чи наслідком перевантаження бака. Якщо проблема повторюється кожного разу під час прання, краще поміняти ремінь пральної машини. Швидше за все, він розтягнутий, через що погано фіксується на шківі. Постійно злітаючи, елемент може пошкодити шків або вал барабана, після чого ціна ремонту зросте в кілька разів.

Ремінь відноситься до витратних матеріалів – комплектуючих, які доводиться міняти кілька разів у ході експлуатації пральної машини. І чим інтенсивніше ви її використовуєте, тим частіше доведеться вдаватися до послуг ремонтників. На щастя, заміна ременя в пральній машині на дому коштує недорого, а у разі акуратного використання нова деталь служить досить довго.

Найголовніший ворог приводного ременя – перевантаження барабана. Тому не перевищуйте рекомендовану вагу білизни і не періть в машинці важке взуття. Часто причиною проблеми стає більш серйозна поломка, наприклад, в системі амортизації. У разі виходу з ладу амортизаторів (демпферів), пружин або противаги баланс барабана порушується, внаслідок чого відбувається розтягнення або обрив ремінної передачі.

Деталь не піддається ремонту. Навіть якщо вона зовні ціла, але присутній значний знос або розтягнення, краще замінити ремінь на новий. Так ви зможете вберегти від виходу з ладу інші компоненти механізму.

Переваги звернення до сервісного центру

Заміна ременя в пральній машині – нескладна процедура для професійного майстра, тому вартість робіт невисока. Не слід ризикувати, проводячи ремонт самостійно – економія буде зовсім невеликою. Замовити цю послугу у Львові можна у нас – майстер витратить на роботу не більш ніж півгодини.

Незважаючи на те, що приводний ремінь – одна з найпростіших деталей пральної машини, від його правильного вибору залежить стабільна робота апарату. Найкраще використовувати оригінальну комплектуючу, а не аналог, який може не підійти за розміром. Тому майстри СЦ «Львів-Ремонт» встановлюють тільки фірмові запчастини, рекомендовані виробником.

Швидкий ремонт пральних машинок Діагностика ременя в пральній машині Оперативний ремонт пралки