Ремонт газових колонок у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт колонок

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі колонки. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) Від 200 грн. Замовити

Обслуговування газових колонок у Львові

Багато будинків у Львові оснащуються газовими колонками, які використовуються для нагрівання води цілий рік або влітку. Оскільки дані пристрої найчастіше встановлюються у приватних будинках, наша компанія може здійснювати ремонт не лише у Львові, а й у передмісті.

Види газових колонок

Сучасні газові колонки можуть виконуватися з автоматичним розпалюванням та з ручним п'єзорозпалом. Найчастіше у Львові можна зустріти моделі з потужністю від 17 до 31 кВт, чого достатньо для нагрівання води великого приватного будинку. Також пристрої можуть бути оснащені статичною системою регулювання або пальниками з модуляцією. Існують газові колонки з природним відведенням диму та турбовані пристрої. У нашому місті та інших регіонах України користуються популярністю бренди: Ariston, Atlantic, ATON, Beretta, Bosch, Darya Therm, Electrolux, Ferroli, Gorenje, Termet, Thermo Alliance, Vaillant та інші. Усі ці пристрої можуть періодично ламатися. Для ремонту газового обладнання найкраще звертатися до професіоналів, наприклад – майстрів сервісного центру «Львів-Ремонт».

Поширені поломки газових колонок

Оскільки газові колонки є надійним обладнанням, несправності в них трапляються досить рідко. При цьому поломка може виникнути після неправильної установки або експлуатації. У разі виявлення незвичайних симптомів або проблем у роботі необхідно обов'язково викликати майстра з ремонту газових колонок. Більшість львівських майстрів працюють з виїздом додому та можуть усунути такі проблеми:

  • колонка не включається під час відкриття крана води;
  • пристрій вимикається та тухне;
  • чути хлопки та інші дивні звуки;
  • колонка коптить і утворюється сажа;
  • пристрій погано нагріває воду;
  • протікання в колонці або теплообміннику.

Як викликати майстра додому?

Якщо ваша газова колонка вийшла з ладу – обов'язково зателефонуйте на номер, який можна знайти на сайті СЦ «Львів-Ремонт». Наша майстерня вже понад 12 років працює у Львові та може полагодити не лише колонку, а й інше газове обладнання. До нас часто звертаються для ремонту газових варильних панелей, кухонних плит, одноконтурних та двоконтурних котлів. Також ви можете написати нам у месенджер або залишити заявку на зворотній дзвінок. У такому разі майстер сам зателефонує вам та вислухає симптоми. Майстер скаже примірну ціну ремонту, а ви скажете, коли зручно, щоб майстер приїхав додому. Після проведення діагностики фахівець назве точну ціну та виконає ремонт. Гарантійний талон видається після завершення всіх робіт, термін його дії може становити до 1 року.