Розширена гарантія на ремонт побутової техніки

Гарантія

Одним з найважливіших питань, які ми отримуємо від клієнтів, є термін дії гарантії на ремонт побутової техніки. Багатьох цікавлять виключення, які роблять безкоштовне обслуговування неможливим. Все дуже просто: гарантійний термін визначається після проведення ремонту. Він стосується більшості послуг, які ми надаємо мешканцям Львова. Наша відповідальність за якість ремонту триває від 3 до 12 місяців.

Після проведення повторної діагностики та перевірки працездатності побутової техніки майстер видає власникам акт виконаних робіт, а також офіційний документ від нашого сервіс-центру. У ньому зазначаються відомості про відремонтований прилад, проставляється дата надання послуг та термін, впродовж якого ви можете отримати безкоштовний повторний ремонт.

Втім, у деяких випадках гарантія не надається. Найчастіше – коли власники порушують правила експлуатації побутової техніки, використовують її не за призначенням. Вийнятками є також механічні пошкодження, оскільки вони ніяк не пов'язані із роботою майстра.

Якщо ви втратили документ, можете зателефонувати до нашого сервісного центру й повідомити менеджеру відомості про дату ремонту та прилад, який був відремонтований. Ми знайдемо відповідний запис у власній документації, щоб ви скористувалися своїм правом на безкоштовні послуги.

Гарантія на ремонт пральних машин

Вид ремонту 100% вартості 50% вартості
Заміна Тена (водонагрівача) 3 міс. + 3 міс.
Ремонт модуля управління (плати) 1 міс. + 1 міс.
Заміна блоку підшипників 6 міс. + 6 міс.
Установка нового барабана 6 міс. + 6 міс.
Заміна зливного насоса (помпи) 3 міс. + 3 міс.
Заміна приводного ременя 3 міс. + 3 міс.
Ремонт двигуна 4 мес. + 4 мес.
Установка нових амортизаторів 6 міс. + 6 міс.
Заміна щіток на двигуні 3 міс. + 3 міс.

Гарантія на ремонт холодильників

Вид ремонту 100% вартості 50% вартості
Заміна компресора 6 міс. + 6 міс.
Заправка фреоном 6 міс. + 6 міс.
Заміна пускового реле 3 міс. + 3 міс.
Заміна терморегулятора 3 міс. + 3 міс.
Заміна випарника 3 міс. + 3 міс.
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра 3 міс. + 3 міс.
Заміна фільтра 3 міс. + 3 міс.
Ремонт/відновлення блоку управління 3 міс. + 3 міс.
Заміна Тена в холодильнику 3 міс. + 3 міс.

Умови для інших видів побутової техніки

На жаль, розширена гарантія не поширюється на інші види техніки (крім пральних машин і холодильників). Сервісний центр «Львів-Ремонт» надає на них таку ж гарантію, як і інші центри зумовлену гарантійними зобов'язаннями виробників запасних частин.

Нагадуємо, що в нашому центрі Ви можете відремонтувати будь-яку побутову техніку і електроніку, наприклад: пральні і посудомийні машини, холодильники, мікрохвильові печі, газові та електричні плити, духові шафи, варильні панелі, ноутбуки, комп'ютери, смартфони, планшети, моноблоки, оргтехніку, телевізори та домашні кінотеатри.

Якщо ж у вас зламалася дрібна побутова техніка, така як кавомолки та кавоварки, чайники, соковижималки, хлібопічки, мультиварки, блендери, праски, пилососи та м'ясорубки - ми з радістю полагодимо і цю техніку.

З повагою до мешканцям та гостям нашого міста - сервісний центр «Львів-Ремонт» .