Ремонт мікрохвильових печей у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт мікрохвильових печей

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі мікрохвильової печі. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 150 грн. Замовити
Заміна запобіжників вiд 80 грн. Замовити
Замiна лампи вiд 80 грн. Замовити
Установка нового магнетрону вiд 350 грн. Замовити
Замiна скла вiд 150 грн. Замовити
Замiна слюди вiд 150 грн. Замовити
Ремонт двигуна вiд 300 грн. Замовити
Замiна дверцят вiд 200 грн. Замовити
Ремонт плати управлiння вiд 200 грн. Замовити
Замiна запобіжника вiд 120 грн. Замовити
Замiна конденсаторiв вiд 200 грн. Замовити
Замiна трансформаторiв вiд 400 грн. Замовити
Замiна шлейфiв вiд 140 грн. Замовити

Не працює мікрохвильовка? Замовляйте терміновий ремонт у нас

Поломка такого зручного приладу, як мікрохвильова піч, порушує звичний ритм життя. Ми можемо провести ремонт мікрохвильовок в той же день, як ви звернетеся до нас, або в будь-який зручний час за вашим вибором.

Швидко, недорого, якісно

Ці слова якнайкраще характеризують роботу фахівців сервісного центру «Львів-Ремонт». Вже в день отримання вашої заявки наш співробітник зможе прибути за вказаною адресою в будь-який район Львова. Перед тим як почати ремонт мікрохвильових печей, він обов'язково визначить причину проблеми, провівши діагностику приладу.

З розцінками на обслуговування мікрохвильовок ви можете попередньо ознайомитися на нашому сайті. Ми дотримуємося лояльної цінової політики, тому вартість послуг доступна всім власникам побутової техніки. За проведення діагностики вам не потрібно буде платити. Як і переплачувати за терміновий виклик майстра і виїзд у віддалені райони міста.

Щоб відремонтувати мікрохвильову піч, може знадобитися від 30 хвилин до декількох годин – все залежить від складності поломки. Але в будь-якому випадку майстер усуне проблему всього за один приїзд. Перевозити мікрохвильовку в майстерню не знадобиться – все необхідне наш співробітник привезе із собою.

Якщо виникне необхідність замінити деталь, що вийшла з ладу, замість неї буде встановлена ​​нова оригінальна комплектуюча, а не дешевий аналог. Вживані запчастини наші співробітники теж не використовують.

Які симптоми свідчать про несправність?

Навіть якщо ваша мікрохвильова піч належить до відомого бренду, це зовсім не гарантує відсутності поломок. Вони часто виникають через порушення правил експлуатації: використання невідповідного посуду, розігріву заборонених продуктів, відсутності профілактичного догляду і очищення. Необережне поводження з приладом призводить до механічних пошкоджень – поломки дверцят або перемикачів.

Найчастіше клієнти сервісного центру звертаються зі скаргами на те, що мікрохвильова піч перестала вмикатися. Крім цього, на наявність проблем вказують тривала робота без відключення, слабкий нагрів або його відсутність, тріск та іскри всередині камери. А ще сенсорні кнопки на панелі управління можуть не реагувати на натискання, поворотний стіл в камері не обертається, при відкриванні дверцят горить запобіжник.

У разі виявлення одного або декількох симптомів відразу викликайте майстра з ремонту мікрохвильових печей. Не намагайтеся розібрати прилад самостійно – це небезпечно.

Не забувайте про гарантію

Надання гарантії на всі види послуг – одна з основних переваг співпраці із СЦ «Львів-Ремонт». Підписаний майстром документ із зазначенням гарантійного терміну видається всім нашим клієнтам. Якщо поломка виникне знову, телефонуйте нам, і ми проведемо повторний ремонт мікрохвильовки абсолютно безкоштовно.

Ремонт технiки Ремонт на дому Ремонт мікрохвильова пiч