Ремонт холодильників у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) від 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 280 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 280 грн. Замовити
Заміна термостата від 320 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 400 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 250 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 300 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна Тена в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Вийшов з ладу холодильник? Викликайте майстра додому!

Холодильник є невід'ємною складовою злагодженого побуту, а коли він зламаний, потрібно терміново вживати заходів. Але не самостійно, а за допомогою кваліфікованого майстра!

Якщо ви мешкаєте у Львові або передмісті, звертайтеся до нашого сервісного центру! Ми виконуємо ремонт холодильників усіх модифікацій та усуваємо будь-які несправності на дому. Щоб замовити обслуговування холодильного апарату, зателефонуйте або залиште заявку у формі зворотного зв'язку на сайті майстерні. Оператор швидко обробить замовлення та віддасть його в роботу – майстер з ремонту холодильників приїде в цей же день у зручний для вас час.

Поширені несправності холодильних апаратів

Сучасні холодильники відрізняються складною конструкцією, де всі вузли та деталі взаємопов'язані. Вихід з ладу одного механізму впливає на роботу іншого. Якщо тривалий час користуватися несправною технікою, можна отримати більш серйозні проблеми.

Основними ознаками несправності холодильного апарату є наступні:

  • робота компресора супроводжується стороннім шумом або звуком;
  • підтікає вода у холодильному відділенні;
  • намерзає сніжна «шуба» у морозилці;
  • порушення температурного режиму;
  • безперервна робота або відключення компресора одразу після запуску.

Ситуація з ремонтом може ускладнюватиметься – якщо брати до уваги лише симптоми, визначити причину несправності майже неможливо. Тому наші майстри обов'язково проводять діагностику, за результатами якої можуть впевнено сказати, що конкретно вийшло з ладу. У разі такого підходу до обслуговування холодильників помилки в роботі малоймовірні, а усунення неполадок відбувається дуже швидко. Навіть дуже складні несправності наші майстри спроможні усунути швидше, ніж за 24 години. Що стосується дрібних неполадок, фахівці СЦ «Львів-Ремонт» впораються за 15–20 хвилин.

Вигідні умови

Замовити ремонт холодильника у Львові можна в будь-який день – наш сервісний центр працює з 9.00 до 21.00 без вихідних. Якщо ви зателефонували або залишили заявку на сайті в інший час, не хвилюйтесь – вона до нас дійшла. Оператор з вами зв'яжеться з самого ранку.

Що б не трапилось з вашим холодильним апаратом, вам не доведеться його везти в майстерню, а потім назад. Великий досвід та достатнє технічне забезпечення надає можливість нашим майстрам швидко відремонтувати техніку вдома.

Гарантійні зобов'язання та ціни

При ремонті холодильників ми використовуємо лише оригінальні комплектуючі, які заздалегідь закупаємо у перевірених постачальників. Такий підхід дає нам стовідсоткову впевненість, що затримок, пов'язаних із відсутністю запчастин, не виникне, а після обслуговування холодильний апарат буде працювати ще дуже довго. На роботу й встановлені комплектуючі ми надаємо гарантію від 3 місяців до року. Якщо в цей період виникне повторна несправність, її буде усунено за рахунок компанії.

З розцінками на ліквідацію типових неполадок можна ознайомитись у прайс-листі. Що стосується конкретної ситуації, то вартість обслуговування буде відома після того, як майстер проведе діагностику. В будь-якому випадку він зробить все можливе, щоб ремонт холодильника обійшовся вам у мінімальну суму. Зазначимо, що якість обслуговування буде на високому рівні.

У разі усунення несправності діагностика холодильного апарату та виклик фахівця безкоштовні. Більш того, після ремонту майстер надасть вам цінні рекомендації щодо експлуатації та догляду за технікою. Виконання нескладних правил – запорука того, що ваш холодильник буде працювати довгі роки, і вам не доведеться часто його ремонтувати. А коли виникне така потреба, ви знаєте куди звертатись.

Зламався холодильник Ремонт холодильників в Львовi Ремонт холодильників на дому у Львовi