Зламався терморегулятор холодильника? Замінимо швидко і недорого

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) від 150 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 280 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 280 грн. Замовити
Заміна термостата від 320 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 400 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 250 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 300 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна Тена в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Поломка терморегулятора призводить до збоїв у роботі холодильника. Через те, що цей прилад контролює ввімкнення і відключення компресора, апарат або зовсім не вмикається, або працює безперервно. В цьому випадку терміново потрібна заміна терморегулятора, замовити яку можна в нашому сервісному центрі. Скористайтеся зручною формою зворотного зв’язку або зателефонуйте нам – протягом 24 годин наші майстри усунуть поломку.

Якщо у вас немає необхідного досвіду, краще довірте роботу фахівцям. Майстри-аматори часто припускаються помилок при під’єднанні контактів терморегулятора і трубки від колби з фреоном до холодильника. Подібні помилки призводять до підвищення вартості ремонту. Тому не треба експериментувати. Якщо ви звернетеся до нашого сервісного центру, то зможете недорого замінити терморегулятор у холодильнику будь-якої марки, адже ми пропонуємо своїм клієнтам доступні ціни і безкоштовну послугу діагностики.

Вигідні умови в СЦ «Ремонт на дому»

Наші майстри можуть замінити терморегулятор холодильника у вас вдома. Везти габаритну техніку до майстерні не доведеться, тож ви суттєво зекономите не лише кошти, а й час.

Заміна проводиться лише після повної діагностики холодильного апарату. Це дає можливість точно виявити причину несправності і провести ремонт в найкоротші терміни.

На кожну модель холодильника необхідно встановлювати терморегулятор рідного бренду. З цим у нас не буде ніяких проблем. Потрібна модель завжди є в наявності на складі, тому чекати, поки вона з’явиться, не доведеться. Всю необхідну роботу майстер може завершити за один виїзд.

Якщо вам потрібна термінова заміна терморегулятора в холодильнику, повідомте про це менеджеру, і фахівець приїде до вас того ж дня. Наші співробітники виїжджають в усі райони Києва, а також у передмістя щоденно.

Переваги гарантійного ремонту

У відповідності з законом України, майстри нашого сервісного центру після закінчення ремонту видають кожному з замовників акт виконаних робіт і гарантійний документ. Протягом терміну гарантії, який вказаний у ньому, надається право на безкоштовний ремонт у випадку повторення проблеми, з якою клієнт до нас звернувся. В залежності від специфіки робіт, гарантія може бути надана на термін від 3 місяців до 1 року.

Але це ще не все. Для власників холодильників і пральних машин ми надаємо розширену гарантію на такий самий термін. Під час її дії можна провести ремонт за півціни. Ви не втрачаєте право на гарантійне обслуговування навіть у разі втрати талону чи Акту. Зателефонуйте нашим менеджерам за номерами, що вказані на сайті майстерні, і документи буде відновлено з бази.

Заміна терморегулятора холодильникаЛагодження терморегулятора на домуЛагодження терморегулятора недорого і швидкоСервісне обслуговування холодильників в Києві