Зламався випарник в холодильнику? Швидко замінимо на новий у вас вдома

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) від 150 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 280 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 280 грн. Замовити
Заміна термостата від 320 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 400 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 250 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 300 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна Тена в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Випарник або теплообмінник – базовий вузол холодильника, що відповідає за підтримання температури. Будова системи охолодження досить складна, тому у разі поломки будь-якого з його елементів базових знань та звичних інструментів може бути недостатньо для проведення ремонту. Деякі користувачі все ж намагаються провести заміну випарника самостійно, що часто призводить до повного виходу з ладу холодильного апарату. Той, хто прагне вберегтися від надмірних витрат, звертається до професіоналів.

Щоб швидко замінити випарник в холодильнику, зателефонуйте до сервісного центру «Ремонт на дому». Сервісне обслуговування техніки проводиться у Києві і навколишніх населених пунктах вдома у замовників, тому не варто хвилюватися через затримки з ремонтом і зайві витрати на транспортування апарату. Зробіть замовлення послуги на сайті, заповнивши спеціальну форму, або зателефонуйте нам, щоб призначити день і час приїзду майстра.

Основні причини поломки і її симптоми

Більшість випарників виходять з ладу внаслідок утворення мікротріщин у капілярній трубці, що призводить до потрапляння вологи у систему теплообмінника. Негативно впливає на роботу системи неправильне встановлення апарата (занадто близько до меблів, радіаторів опалення або під прямими сонячними променями), а також перевантаження камер неохолодженими продуктами.

Іноді заміна випарника в холодильнику може знадобитися через закупорку капілярної трубки, частковий витік фреону, засмічення системи теплообмінника, механічні пошкодження під час перевезення техніки, заводський брак.

Іноді у виході випарника з ладу винні і власники холодильника. Хоч сучасні апарати і не потребують щомісячного розморожування, 2-3 рази на рік цю процедуру все ж доводиться проводити. Займає вона досить багато часу. Щоб прискорити процес, хазяйки намагаються прибрати лід з задньої стінки холодильного відсіку гострими предметами. Дуже часто це приводить до пошкодження трубок випарника і витоку фреону.

Пошкодити трубки можуть і агресивні засоби, що використовуються для чищення. Вони вступають в хімічну реакцію з пластиком, з якого зроблена задня стінка холодильника, внаслідок чого вона деформується.

Ознаками виходу випарника з ладу є підвищена температура в камерах, безперервна робота компресора, поява товстого шару льоду на задній стінці холодильного відсіку. Але всі ці симптоми можуть вказувати і на проблеми з компресором або датчиком температури, тому, перш ніж братися за заміну випарника, майстер проводить діагностику приладу.

Вартість ремонту і гарантія

Ціни на заміну випарника в холодильниках різних марок ви можете дізнатися з нашого прайсу. Ця робота потребує особливого вміння і майстерності, а також займає досить багато часу. Звісно, що кожен господар прагне зробити ремонт недорого, але в цьому випадку на перше місце краще поставити якість робіт, а не їх вартість. Якщо систему охолодження буде відремонтовано з порушенням основних норм, скоріш за все, невдовзі вам доведеться купити новий холодильник.

Але якщо ви звернетеся до нас, такої потреби не виникне. На всі послуги майстерні «Ремонт на дому» надається гарантія. У разі повторної поломки з нашої провини всі ремонтні роботи будуть проведені безкоштовно.

Заміна випарника в холодильникуЛагодження випарника в холодильнику недорогоТехнічне обслуговування холодильниківОбслуговування холодильників на дому недорого