Поміняємо компресор холодильника у вас вдома – викликайте майстра

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) від 150 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 280 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 280 грн. Замовити
Заміна термостата від 320 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 400 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 250 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 300 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна Тена в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Навіть така складна задача, як заміна компресора в холодильнику, під силу кваліфікованим майстрам сервісного центру «Львів-Ремонт». Зазвичай у разі такої серйозної поломки агрегат доводиться везти в майстерню. Але ми пропонуємо новий підхід. Протягом доби поміняємо компресор холодильника у вас вдома, і ви будете позбавлені проблем щодо транспортування важкої техніки.

Чи варто міняти компресор самостійно?

Майстри не рекомендують проводити заміну компресора в холодильнику своїми силами. Для цього потрібні технічні навички, якими не володіє пересічний користувач. Щоб поміняти цю деталь, потрібно видалити з системи весь фреон, а після закінчення ремонту знову заправити її. Для цього необхідне спеціальне обладнання. Після заправки систему потрібно герметизувати, щоб не допустити витоку фреону. Це завдання новачкам не під силу. Будь-яка помилка в роботі може привести до повного виходу холодильника з ладу. Звичайно, заміна компресора – недешева послуга, але покупка нового апарату обійдеться в кілька разів дорожче.

Тому не варто ризикувати. Наші майстри проведуть заміну компресора в холодильнику протягом доби з моменту оформлення заявки. Вам не потрібно буде самостійно купувати новий механізм, який обов'язково повинен відповідати системі охолодження холодильника. Підбір необхідних комплектуючих майстер бере на себе. Запчастини завжди є на складі, тому затримок з ремонтом не буде. Компресор, встановлений у ваш холодильник, буде абсолютно новим, оригінальним та ідентичним тому, який вийшов з ладу.

Послуги СЦ «Львів-Ремонт»

Щоб замовити заміну компресора в холодильнику на дому, зателефонуйте нашим менеджерам за вказаними на сайті номерами або заповніть форму зворотного зв'язку. У разі подання заявки в робочий час фахівець може приїхати до вас в той же день. Географія роботи наших майстрів – Львів і передмістя. Вони виїжджають щодня з 9.00 до 21.00.

Приблизну вартість ремонту ви можете дізнатися на сайті або по телефону. А точну ціну з урахуванням вартості комплектуючих назве майстер, коли проведе діагностику обладнання.

Будь-який власник техніки хоче, щоб після ремонту вона працювала якомога довше. Сервісний центр відповідає за якість послуг. Після закінчення роботи майстер підпише і надасть вам документ із зазначенням терміну гарантії на встановлену деталь (3–12 місяців). Якщо новий компресор вийде з ладу раніше, ніж закінчиться гарантія, ми замінимо або полагодимо його безкоштовно.

Ремонт побутової техніки у нас – це вигідно, зручно і швидко. Не гайте часу і дзвоніть – майстри готові вирішити будь-які проблеми.

Ремонт холодильника швидкоРемонт холодильника за доступною ціноюРемонт на домуРемонт двигуна