Заміна компресора в холодильнику у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Liebherr від 1050 грн. Замовити
Атлант від 950 грн. Замовити
Indesit від 950 грн. Замовити
Samsung від 950 грн. Замовити
Ariston від 950 грн. Замовити
LG від 950 грн. Замовити
Whirlpool від 1050 грн. Замовити
Electrolux від 950 грн. Замовити
Nord від 950 грн. Замовити
Beko від 950 грн. Замовити
Siemens від 950 грн. Замовити
Gorenje від 950 грн. Замовити
AEG від 950 грн. Замовити
Zanussi від 950 грн. Замовити
Snaige від 1050 грн. Замовити
Bosch від 950 грн. Замовити

Поміняємо компресор холодильника у вас вдома – викликайте майстра

Навіть така складна задача, як заміна компресора в холодильнику, під силу кваліфікованим майстрам сервісного центру «Львів-Ремонт». Зазвичай у разі такої серйозної поломки агрегат доводиться везти в майстерню. Але ми пропонуємо новий підхід. Протягом доби поміняємо компресор холодильника у вас вдома, і ви будете позбавлені проблем щодо транспортування важкої техніки.

Чи варто міняти компресор самостійно?

Майстри не рекомендують проводити заміну компресора в холодильнику своїми силами. Для цього потрібні технічні навички, якими не володіє пересічний користувач. Щоб поміняти цю деталь, потрібно видалити з системи весь фреон, а після закінчення ремонту знову заправити її. Для цього необхідне спеціальне обладнання. Після заправки систему потрібно герметизувати, щоб не допустити витоку фреону. Це завдання новачкам не під силу. Будь-яка помилка в роботі може привести до повного виходу холодильника з ладу. Звичайно, заміна компресора – недешева послуга, але покупка нового апарату обійдеться в кілька разів дорожче.

Тому не варто ризикувати. Наші майстри проведуть заміну компресора в холодильнику протягом доби з моменту оформлення заявки. Вам не потрібно буде самостійно купувати новий механізм, який обов'язково повинен відповідати системі охолодження холодильника. Підбір необхідних комплектуючих майстер бере на себе. Запчастини завжди є на складі, тому затримок з ремонтом не буде. Компресор, встановлений у ваш холодильник, буде абсолютно новим, оригінальним та ідентичним тому, який вийшов з ладу.

Послуги СЦ «Львів-Ремонт»

Щоб замовити заміну компресора в холодильнику на дому, зателефонуйте нашим менеджерам за вказаними на сайті номерами або заповніть форму зворотного зв'язку. У разі подання заявки в робочий час фахівець може приїхати до вас в той же день. Географія роботи наших майстрів – Львів і передмістя. Вони виїжджають щодня з 9.00 до 21.00.

Приблизну вартість ремонту ви можете дізнатися на сайті або по телефону. А точну ціну з урахуванням вартості комплектуючих назве майстер, коли проведе діагностику обладнання.

Будь-який власник техніки хоче, щоб після ремонту вона працювала якомога довше. Сервісний центр відповідає за якість послуг. Після закінчення роботи майстер підпише і надасть вам документ із зазначенням терміну гарантії на встановлену деталь (3–12 місяців). Якщо новий компресор вийде з ладу раніше, ніж закінчиться гарантія, ми замінимо або полагодимо його безкоштовно.

Ремонт побутової техніки у нас – це вигідно, зручно і швидко. Не гайте часу і дзвоніть – майстри готові вирішити будь-які проблеми.

Ремонт холодильника швидкоРемонт холодильника за доступною ціноюРемонт на домуРемонт двигуна