Виявили витік фреону в холодильнику? Телефонуйте, відремонтуємо швидко і недорого

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) від 150 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 280 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 280 грн. Замовити
Заміна термостата від 320 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 400 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 250 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 300 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна Тена в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Підвищення температури в холодильній або морозильній камері, робота компресора без перерви, сніжна «шуба» на випарнику – всі ці симптоми можуть свідчити про витік фреону в холодильнику. Щоб не допустити повного виходу апарату з ладу, рекомендується негайно звернутися до майстра. Проводити заправку фреону в холодильник власними силами не варто. По-перше, для виявлення місця витоку потрібен спеціальний інструмент. По-друге, в разі потрапляння в систему води або повітря вам доведеться купувати новий апарат, тому для правильного проведення роботи необхідно мати відповідні навички.

Фахівці сервісного центру «Львів-Ремонт» мають великий досвід роботи з холодильною технікою, тому можуть усунути витік і заново заправити холодильник фреоном в домашніх умовах. Тому вам не доведеться везти апарат в майстерню, а потім забирати звідти. Майстри щодня працюють у всіх районах Львова і передмісті, виїжджаючи до замовника в день отримання заявки.

Причини виникнення витоку

Витік фреону з охолоджувального контуру може відбутися з кількох причин. Наприклад, після розморожування холодильника, якщо ви відколювали лід зі стінок за допомогою гострих предметів. Природний знос трубок випарника і поява корозії також сприяє виникненню проблеми. Не варто виключати і виробничий брак, хоча він зазвичай виявляється вже в перші місяці експлуатації.

Сам холодоагент не шкодить здоров'ю людини, крім одного його різновиду – R-22, але він заборонений для використання в побутових холодильних апаратах. Проте це не означає, що заправку фреону в холодильник можна відкласти на потім. Намагаючись нормалізувати температуру, компресор працюватиме в посиленому режимі, що може привести до його поломки. В цьому випадку вартість послуг майстра істотно зросте.

Скільки коштує заправка фреону в холодильник?

Витік фреону в холодильнику – досить витратна поломка. Проте ваш сімейний бюджет не сильно постраждає, якщо ви звернетеся до нас. Вартість послуг наших майстрів дуже доступна. Переконайтеся в цьому самі, вивчивши прайс, розміщений на сайті. Ми використовуємо тільки сертифікований холодоагент і обов'язково надаємо гарантію на свою роботу. У разі повторного виникнення витоку протягом гарантійного терміну заправка фреону в холодильник буде проведена безкоштовно.

Ризик і самостійна заміна деталей у разі витоку фреону в холодильному апараті невиправдані – звернутися до фахівців набагато вигідніше. Телефонуйте нам або залишайте свої контакти за допомогою форми зворотного зв'язку – і вже сьогодні ваша техніка буде в робочому стані.

Технічне обслуговування холодильників ЛьвоваОбслуговування холодильників на дому