Ремонт холодильників Nord у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна Тена в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонтуємо холодильники Nord із гарантією – телефонуйте!

Поломка холодильника завдає значних неприємностей його власникам. По-перше, потрібно десь зберігати продукти, щоб не допустити їх псування, а по-друге – знайти доброго майстра буває непросто навіть в такому великому місті, як Львів. Але вам пощастило, бо ви потрапили до справжніх фахівців. І якщо вам потрібен ремонт холодильника Nord, ми готові виконати його в найкоротші терміни та з гарантією якості.

Співпрацюючи із сервісним центром «Львів-Ремонт», ви можете заощадити значну суму, бо перевозити холодильний апарат до майстерні непотрібно. Ви можете викликати майстра додому в будь-який зручний час, бо ми працюємо щоденно. Досвід наших фахівців дає змогу відремонтувати холодильник Норд в домашніх умовах – всі необхідні для цього комплектуючі та інструменти є на складі.

Недорогий ремонт – чи можливо це?

Високі ціни багато хто пов'язує з відмінним рівнем якості послуг. Проте в нашому сервісному центрі ви можете полагодити холодильник Nord і не переплачувати – якістю ремонту обов'язково залишитеся задоволені. На сайті можна ознайомитися з приблизними розцінками на всі види робіт, а точну їх вартість майстер зможе озвучити після діагностики, коли визначить, через що виникла поломка. Проведення діагностики, як і виїзд фахівця додому, наші клієнти не оплачують. Недорогий ремонт холодильників Норд у Львові – це не мрія, а реальність.

Холодильники Норд – основні несправності

Бренд Nord має відношення до українського виробника, який випускає переважно холодильні апарати бюджетного сегменту. Проте низька ціна – це не показник поганої якості. Багато моделей добре працюють тривалий час, не спричиняючи клопоту своїм власникам. А в разі поломки на допомогу прийде СЦ «Львів-Ремонт». Наші фахівці зможуть забезпечити якісне обслуговування холодильників Nord будь-якої моделі.

Найчастіше холодильники Норд виходять з ладу і потребують ремонту в разі поломки термостата, компресора, випарника, а також витоку фреону. Під час тривалої експлуатації може зноситися гумовий ущільнювач двері, що призводить до потрапляння теплого повітря в камеру і додаткового навантаження на компресор.

У нас можна замовити заміну цих та інших комплектуючих холодильного апарату. Замість них будуть встановлені аналогічні оригінальні комплектуючі, що дасть змогу експлуатувати холодильник Nord ще кілька років.

На деталі, які будуть встановлені, а також на всі проведені роботи ми надаємо гарантію. Її термін залежить від загального стану апарату, складності поломки, типу комплектуючих, які використовуються для ремонту, і може становити до 12 місяців.

Ремонт холодильників в Львoві Ремонт холодильників Nord