Ремонт та налаштування газових котлів у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт газових котлів

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі газового котла. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна пресостату від 400 грн. Замовити
Заміна датчиків від 400 грн. Замовити
Заміна запобіжників від 400 грн. Замовити
Заміна підшипників від 500 грн. Замовити
Ремонт газового клапана від 500 грн. Замовити
Прочищення форсунок від 500 грн. Замовити

Обслуговування газових котлів у Львові

Сучасна побутова техніка може виготовлятися різними виробниками, як у недорогому, і у преміальному сегменті. На жаль, будь-яка техніка періодично виходить з ладу. Тому через певний час будь-який користувач змушений викликати додому майстра з ремонту із перевіреного сервісного центру. Саме такою організацією є компанія «На дому», яка вже понад 12 років працює у Львові та виїжджає по всіх районах міста.

Газове обладнання

Багато будинків у нашому місті оснащуються газовими побутовими приладами. Це можуть бути кухонні плити, газові котли або колонки. Незважаючи на те, що сучасна техніка оснащується системою захисту від витоку газу, проблеми з такою технікою періодично трапляються. Саме тому необхідно періодично проводити профілактику газової техніки та своєчасно звертатися до майстра з її ремонту. Майстри СЦ «На дому» можуть приїхати до вас додому протягом декількох годин, також ви можете замовити виїзд майстра у будь-який зручний час. Наші фахівці працюють не лише у Львові, а й у найближчому передмісті.

Поломки газових котлів

Газові котли використовуються для нагрівання води та забезпечення опалення будинку. Одноконтурні котли обігрівають будинок, а двоконтурні виконують обидві функції одночасно. Найчастіше двоконтурний газовий котел встановлюється у приватному будинку, тому ми можемо приїхати додому у передмісті Львова. Серед найчастіших поломок газових котлів можна виділити:

  • проблеми із датчиком тяги;
  • низький тиск газу в камері;
  • несправність у системі розпалу полум'я;
  • розгерметизація з'єднань;
  • недостатня кількість повітря у камері;
  • несправність вузла клапана газу чи діодного мосту.

Наші співробітники мають величезний досвід роботи з газовими котлами і можуть полагодити навіть найрідкісніший пристрій. Великі знання та розуміння принципів роботи газового обладнання дозволяють бути впевненими у якісній діагностиці та подальшому ремонті техніки.

Офіційна гарантія

Для виклику майстра на будинок вам необхідно зателефонувати та розповісти співробітнику про свою поломку. Працівник сервісного центру уважно вас вислухає та скаже орієнтовну ціну ремонту. Також він запише вам адресу у Львові та назве найімовірнішу причину поломки. Оплата відбувається лише після завершення ремонтних робіт. Фахівець розповість вам, що спричинило поломку газового котла і скаже, як уникнути несправностей у майбутньому.