Зламався холодильник Атлант? Відремонтуємо вдома – телефонуйте

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) від 150 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 280 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 280 грн. Замовити
Заміна термостата від 320 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 400 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 250 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 300 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна Тена в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Якщо холодильник Атлант працює нормально, ви не помічаєте його присутності. Це означає, що в камерах підтримується задана температура, немає зайвої вологості та сторонніх запахів. Робота апарату проходить без побічних звуків і шуму. Але все змінюється, коли виходить з ладу один або кілька механізмів холодильника. Те, що він несправний, ви помітите відразу – сильний шум, підвищення температури, поява протікання, відсутність світла явно свідчать про проблеми. В подібних випадках краще одразу звернутися до фахівців, щоб не допустити псування продуктів.

На жаль, багато ремонтників змушують власників техніки чекати через сильну зайнятість або відсутність потрібних запчастин. У нашому сервісному центрі ви таких відмовок не почуєте – ми завжди готові провести ремонт холодильників у Львові. Викликати майстра додому можна, заповнивши спеціальну форму на сайті майстерні. Заявку можна оформити і по телефону – на цій сторінці ви знайдете контактні номери.

Причини і ознаки несправностей

Будь-який збій в роботі, навіть якщо він здається незначним, є приводом викликати майстра з ремонту холодильників Атлант. Провівши діагностику, він зможе назвати точну причину несправності. Це може бути неправильна установка (наприклад, біля нагрівальних приладів), заводський брак, перепад напруги в мережі, пошкодження електроніки, фізичний знос комплектуючих в ході тривалої експлуатації або порушення правил використання техніки.

Рекомендуємо звернутися в майстерню, якщо холодильник працює, але слабо охолоджує, в камері відсутнє світло, сильно обмерзають стінки холодильного або морозильного відсіку, з'явилися протікання, апарат сильно гуде, працює без перерв або відключається відразу після включення. Своєчасне обслуговування холодильників Атлант надасть можливість уникнути складних поломок і повного виходу апаратів з ладу.

Скільки коштує відремонтувати холодильник Атлант?

Деякі власники холодильників Атлант, дізнавшись про серйозну поломку, вважають за краще купувати новий апарат. Проте ремонтні роботи, навіть з огляду на вартість комплектуючих, обійдуться вам як мінімум в 3–4 рази дешевше. А досвід наших фахівців надає змогу усувати навіть серйозні поломки без перевезення техніки в стаціонарну майстерню. Заміна компресора і випарника, заправка системи фреоном, чистка капілярної трубки – у нас можна замовити будь-який ремонт холодильників Атлант. Львів і передмістя наші майстри обслуговують щодня – призначайте проведення робіт на будь-який зручний час.

Ціни, запропоновані сервісним центром, не перевищують вартості послуг приватників і більшості кустарних майстерень. Ознайомитися із прайсом ви можете на сайті. Точні розцінки майстер зможе озвучити тільки після діагностування техніки і виявлення причини поломки. На всі роботи надається гарантія.

Ремонт холодильників бренду АтлантРемонт холодильників Атлант