Ремонт усіх моделей холодильників Indesit у Львові – телефонуйте!

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) від 150 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 280 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 280 грн. Замовити
Заміна термостата від 320 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 400 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 250 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 300 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна Тена в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт та обслуговування холодильників – послуга, яка може знадобитися навіть тим, хто обрав надійні моделі від Indesit. Не чекайте, коли техніка зламається, краще заздалегідь обрати сервісний центр із бездоганною репутацією. Ми готові виконати ремонт пральних машин Indesit у будь-яких районах Львова – Галицькому, Шевченківському, Залізничному, Сихівському, Личаківському чи Франківському. Наші майстри чудово знають місто, тому приїдуть швидко – майже усі подані заявки ми виконуємо протягом 24 годин.

Якісний ремонт у вас вдома

Колись більшість видів побутової техніки ремонтували лише у майстернях, але сучасне обладнання надає змогу зробити майже усі роботи на дому у замовника. Щоб поміняти компресор, електронну плату, дозаправити систему фреоном або встановити нові датчики, достатньо мати відповідні запчастини, досвід роботи та якісні інструменти. Якщо ви зателефонуєте нам, майстер приїде з повним комплектом необхідного обладнання та деталей. Він виконає ремонт холодильника Indesit на дому не менш якісно, ніж у майстерні, адже головне в цьому процесі – досвід та вміння знайти джерело проблем.

Якщо під час діагностики будуть знайдені ознаки несправності, яку ви ще не помітили, наші майстри обов'язково запропонують розширити обсяг ремонту. Але лише від власника залежить, чи погоджуватися на це. Ми рекомендуємо не відкладати заміну пошкоджених деталей, що тримаються на чесному слові, на потім, бо зламатися вони можуть будь-коли, навіть під час свят, коли це буде особливо недоречне.

Вигідні пропозиції для мешканців Львова

Якщо ви вже дивилися наш прайс, то встигли переконатися у тому, що ціни на професійний ремонт холодильників Indesit цілком доступні. Але в нас залишилося ще чимало приємних сюрпризів для клієнтів сервіс-центру. Звертаючись до СЦ «Львів-Ремонт», ви отримаєте:

  • можливість повністю відновити функції техніки за рахунок встановлення оригінальних запчастин;
  • гарантію, що може тривати від трьох до дванадцяти місяців;
  • можливість отримати консультацію фахівця щодо експлуатації холодильника Indesit.

Ми із задоволенням відповідаємо на питання, що стосуються правильного використання побутової техніки. А якщо ви не можете вирішити, лагодити холодильник, чи вже прийшов час купити новий, майстер допоможе прийняти вірне рішення.

Замовляйте наші послуги за телефоном, вказаним на сайті, або за допомогою спеціальної онлайн-форми. Будемо чекати на ваші звертання!

Зламався холодильник Indesit в ЛьвовіРемонт холодильників Indesit