Ремонт холодильників LG у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Зламався холодильник LG? Не хвилюйтеся, полагодимо!

Якщо ламається побутова техніка, без якої не можна обійтися і дня, наприклад, холодильник, перед його власниками відразу виникає питання – де знайти надійного майстра з великим досвідом роботи і доступними розцінками? Жителі Львова можуть сміливо довірити ремонт холодильників LG фахівцям нашого сервісного центру. Ми гарантуємо, що полагодимо апарат максимум протягом доби у вас вдома. Наші співробітники мають у своєму розпорядженні сучасне обладнання для діагностики та усі необхідні комплектуючі. Це надає змогу полагодити холодильник LG будь-якої складності в домашніх умовах.

Жодних витрат на транспортування!

Компанія LG випускає широкий асортимент холодильних апаратів, серед яких є і моделі Side-by-Side. Та й звичайні двокамерні холодильники мають досить значні габарити, тому транспортування техніки може сильно вдарити по кишені її власника.

Тому звернення до сервісного центру «Львів-Ремонт» – правильне рішення, яке допоможе вам заощадити гроші. Не потрібно шукати вантажників і автомобіль – майстер приїде до вас сам (і неважливо, в якому районі міста ви мешкаєте) та візьме із собою все необхідне для роботи. Але для цього потрібно подати до нас заявку на ремонт холодильника LG.

Ви можете скористатися формою на сайті – туди потрібно внести свої контактні дані, щоб менеджер зміг з вами зв'язатися. Або зателефонуйте нам самі за вказаними номерами.

При оформленні заявки необхідно назвати свою домашню адресу, а також описати симптоми поломки. У менеджера чи на сайті можна уточнити приблизну вартість робіт.

Послуги, які ми надаємо

Жоден досвідчений майстер не почне ремонт холодильників LG без проведення діагностики, адже за зовнішніми ознаками дуже складно точно визначити причину поломки. Для наших клієнтів послуга діагностики безкоштовна. Холодильник LG в разі поломки може не включатися або працювати безперервно. Порушується температурний режим, на стінках камер може з'являтися лід, під час роботи апарату спостерігаються сторонні звуки чи посилюється шум мотора.

Зазвичай всі ці поломки пов'язані зі зносом комплектуючих: компресора, терморегулятора, датчика температури, реле, ТЕНа, електронного модуля вентилятора (в моделях з No Frost). Порушення температурного режиму може статися через зношування гумового ущільнювача дверей або витоку фреону внаслідок пошкодження трубок випарника.

У сервісному центрі «Львів-Ремонт» проводиться заміна будь-яких комплектуючих холодильників LG. Замість поламаних встановлять аналогічні оригінальні деталі, на які обов'язково надається гарантія.

Зламався холодильник Ремонт холодильників LG на дому