Потрібно полагодити пральну машину? Викликайте майстра додому

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) від 100 грн. Замовити
Заміна Тена (водонагрівача) від 380 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Встановлення нового барабана від 800 грн Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 320 грн. Замовити
Встановлення нових амортизаторів від 480 грн. Замовити
Заміна сальника від 550 грн Замовити
Заміна щіток на двигуні від 360 грн. Замовити
Заміна клапанів від 360 грн Замовити

Відмовила пральна машина? У бак не надходить вода, не працює нагрів або злив? Апарат не полощє білизну, не віджимає її або взагалі не вмикається? Ми швидко повернемо пралку в робочий стан – на це потрібно не більше 24 годин. Значну кількість поломок майстри ліквідують вже у день подачі заявки.

Сервісний центр «Львів-Ремонт» – вигідне співробітництво

Потрібно терміново полагодити пральну машину, але хочеться заощадити? Чи не відпускають з роботи, щоб відвезти апарат в майстерню? Або не бажаєте змінювати свої плани через прикру несправність? Пропонуємо викликати майстра з ремонту пральної машини додому. Ви самі призначаєте час приїзду фахівця, тому зможете зробити все, що запланували. Ми працюємо щодня, тому замовити послугу можна не тільки у будні, але також у суботу або неділю, якщо це вам зручно. Крім того, ви отримуєте значну економію – не потрібно платити за перевезення техніки в майстерню. Витрачайте ці гроші на що-небудь більш приємне.

Ще одна можливість заощадити – наші приємні ціни, які нижче, ніж у багатьох конкурентів. Ви отримуєте послуги найвищої якості від досвідчених майстрів. Ремонт пральних машин на дому має ще одну перевагу. Майстер відразу оцінить умови експлуатації апарату і зможе вказати на можливі помилки, які призвели до поломки. Після закінчення робіт пралку можна буде відразу ж перевірити.

Швидке замовлення послуг

Бажаєте замовити ремонт пральної машини у Львові та отримати послуги високої якості? Оформити заявку на виїзд нашого майстра у будь-який район міста або передмістя можна за телефоном. Детально опишіть менеджеру симптоми поломки і назвіть свою домашню адресу. Якщо вам незручно дзвонити, скористайтеся формою зворотного зв'язку, в яку потрібно внести контактні дані. Ми зв'яжемося з вами за кілька хвилин.

Особливості ремонту пральних машин

Визначити, який саме ремонт потрібен пральній машині, без проведення попередньої діагностики практично неможливо. Більшість поломок характеризуються схожими симптомами. Наприклад, сильна вібрація може бути спричинена транспортними болтами, які забули зняти, порушенням правил під час встановлення техніки або руйнуванням підшипникового вузла. Якщо апарат не вмикається, причиною несправності може бути як вихід з ладу модуля управління, так і пошкоджений шнур живлення. Відсутність нагріву води свідчить про перегорання ТЕНа чи поломку температурного датчика. Віджим частіше за все не працює через зношення щіток двигуна, але причиною може бути і відмова зливного насоса.

Тому фахівці не рекомендують ремонтувати пральні машини самостійно. Не маючи досвіду, ви можете пошкодити справні компоненти, збільшивши вартість робіт. Ремонт пралок у Львові краще замовити майстрам спеціалізованого сервісного центру, а кращі умови, ніж у нас, знайти буде важко.

Гарантія якості

Замовляючи ремонт пральних машин у Львові, власники техніки сподіваються, що після закінчення робіт зможуть надовго забути про візити в майстерню. На жаль, ці надії виправдовуються не завжди. Щоб знизити вартість послуг, багато ремонтників використовують дешеві, але не дуже якісні комплектуючі, робочий ресурс яких обмежений. І вже через місяць-другий пралку знову потрібно лагодити.

Якщо за справу беруться наші майстри, у якості послуг ви можете бути впевнені. Для роботи використовуються тільки сертифіковані комплектуючі, на які ми обов'язково надаємо гарантію. Вона діє протягом 3–12 місяців і дає право скористатися послугами сервісного центру безкоштовно у разі повторної поломки. Повна діагностика апарату, що проводиться перед початком ремонту, надає змогу повністю виключити помилки. Цю послугу ми надаємо нашим клієнтам абсолютно безкоштовно.

Якщо зламалася пральна машина, не гайте часу. Замовляйте послуги сервісного центру «Львів-Ремонт» – ви зможете без обмежень користуватися технікою вже сьогодні.

Ремонт пралкиЯкicний ремонт пралкиРемонт технiкиРемонт пральних машинРемонт пралки швидко