Згорів мотор пральної машини – замінимо у вас вдома

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Indesit від 300 грн. Замовити
Bosch від 350 грн. Замовити
Samsung від 300 грн. Замовити
Ariston від 300 грн. Замовити
LG від 300 грн. Замовити
Zanussi від 300 грн. Замовити
Candy від 370 грн. Замовити
Electrolux від 300 грн. Замовити
Ardo від 300 грн. Замовити
Miele від 650 грн. Замовити
Whirlpool від 300 грн. Замовити
Siemens від 300 грн. Замовити
Atlant від 300 грн. Замовити
Beko від 300 грн. Замовити
AEG від 300 грн. Замовити
Gorenje від 300 грн. Замовити

Двигун пральної машини може працювати 8–10 років, не спричиняючи клопоту власникам техніки. Але непередбачені поломки все ж трапляються. Причиною можуть стати як зовнішні фактори, так і порушення правил експлуатації та недбале ставлення до пральної машини.

Заміна двигуна пральної машини – це ремонт підвищеної категорії складності, тому ціна його не може бути низькою. Але заощадити все ж можна, якщо звернутися до сервісного центру «Львів-Ремонт». По-перше, вам не доведеться витрачати гроші на перевезення апарату в майстерню. Незважаючи на те, що робота досить складна і тривала, наші майстри проводять її на дому, виїжджаючи в будь-який район Львова і в передмістя. По-друге, ознайомившись з нашим прайсом, ви можете переконатися, що вартість послуг нижче, ніж у більшості конкурентів. І по-третє, вам не доведеться сплачувати за виїзд майстра і проведення діагностики. Крім того, ми завжди надаємо гарантію на всі виконані роботи.

Чому доводиться міняти двигун?

Заміна двигуна пральної машини може знадобитися після короткого замикання, через потрапляння води на обмотку статора або стрибка напруги в мережі. Постійні перевантаження також негативно позначаються на роботі механізму. Але в деяких випадках процедури заміни можна уникнути, обмежившись ремонтом. Якщо зносилися графітові щітки, відновити роботу мотора допоможе встановлення нових. Головне, вчасно помітити несправність і викликати майстра.

Діагностика пральної машиниЗаміна мотору пральної машини