Швидко усунемо будь-які поломки пральних машин Beko – телефонуйте

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) від 150 грн. Замовити
Заміна Тена (водонагрівача) від 380 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Встановлення нового барабана від 800 грн Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 320 грн. Замовити
Встановлення нових амортизаторів від 480 грн. Замовити
Заміна сальника від 550 грн Замовити
Заміна щіток на двигуні від 360 грн. Замовити
Заміна клапанів від 360 грн Замовити

Ваша пральна машина Beko припинила виконувати деякі функції або просто не ввімкнулася? Радимо скористатися послугами нашого сервісного центру у Львові. Досвідчені майстри швидко виявлять причину поломки і виконають якісний ремонт у вас вдома.

Замовити послуги фахівців можна двома способами. На сайті майстерні є спеціальна форма зворотного зв'язку, в яку вам потрібно внести лише свій контактний телефон та ім'я. Всю іншу інформацію наш співробітник уточнюватиме, зателефонувавши вам за пару хвилин. Замовити ремонт пральних машин Беко можна і по телефону. Оператори call-центру чекають ваших дзвінків щодня. Виїзд майстрів здійснюється не тільки в межах Львова, але й в приміські населені пункти. Сказати, скільки буде коштувати відремонтувати пральну машину Beko, фахівець зможе після діагностики обладнання та визначення поломки.

Наші переваги

Завдяки наявності на складі оригінальних комплектуючих для популярних моделей пральних машин Beko наші фахівці зможуть швидко замінити ТЕН, ремінь барабана, підшипники і щітки, гумову манжету люка, насос, клапан, датчик рівня води, бак апарату і модуль управління. Всі роботи проводяться за один приїзд.

Після закінчення ремонту фахівець підписує і видає замовнику акт виконаних робіт, а також документ, що підтверджує надання гарантії на зазначені в ньому види ремонту. Залежно від специфіки робіт, гарантія надається на термін від 3 до 12 місяців. Якщо в цей час поломка виникне знову, ремонт буде проведений абсолютно безкоштовно.

Усунення поломок в пральній машині у Львовi