Зламалася пральна машина Ariston? Телефонуйте, відремонтуємо з гарантією

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) від 150 грн. Замовити
Заміна Тена (водонагрівача) від 380 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Встановлення нового барабана від 800 грн Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 320 грн. Замовити
Встановлення нових амортизаторів від 480 грн. Замовити
Заміна сальника від 550 грн Замовити
Заміна щіток на двигуні від 360 грн. Замовити
Заміна клапанів від 360 грн Замовити

Вийшла з ладу пральна машина Ariston? Зателефонуйте в наш сервісний центр, щоб полагодити її вже сьогодні. Ми організували свою систему логістики таким чином, щоб фахівець зміг прибути до вас якнайшвидше. Тому не поспішайте замовляти транспорт для перевезення пралки – ця витратна послуга вам не знадобиться. Навіть якщо з ладу вийшов один зі складних механізмів, наприклад, двигун або керуючий модуль, ремонт пральних машин Ariston проводиться на дому.

В яких районах міста ми працюємо?

Де б ви не мешкали – у центрі Львова, на його околиці або навіть в передмісті, ви зможете скористатися послугами наших фахівців з ремонту пральних машин Арістон. Вам не потрібно оплачувати послугу виїзду в разі згоди на проведення ремонтних робіт. Тому послуги наших фахівців обійдуться вам не дорожче, ніж виклик місцевих ремонтників, яких можна знайти за оголошеннями, що розклеєні біля під'їздів. Але ми, на відміну від багатьох з них, використовуємо тільки якісні деталі та даємо гарантію на свою роботу. Гарантійний термін може складати від 3 до 12 місяців.

Скільки буде коштувати ремонт?

Це залежить від того, що саме зламалося у вашій пральній машині. Зрозуміло, що замінити двигун набагато дорожче, ніж полагодити зламану ручку. Щоб виявити причину поломки і визначити, скільки коштуватиме ремонт пралки Ariston, наші майстри проводять попередню діагностику. До речі, ця послуга також надається безкоштовно. З'ясувавши, які саме комплектуючі доведеться замінити, фахівець озвучить точну вартість своїх послуг.

Попередньо ознайомитися з розцінками ви можете на нашому сайті. Наведені цифри не включають вартість запчастин. Наші ціни не перевищують середні по Львову і в основному дорівнюють тим, які призначають приватні майстри. Тому скористатися послугами досвідчених фахівців може будь-хто.

Що ламається найчастіше?

Власники пральних машин Ariston відзначають їх високу якість і повну відповідність технічним нормам. Апарати мають гнучке програмне забезпечення, орієнтовані на оптимізацію витрат, прості в управлінні. Але, як і будь-яка інша техніка, мають свої слабкі місця.

Ремонт пральної машини Ariston може знадобитися через вихід з ладу помпи, яка є одним з найбільш уразливих її механізмів. Слабке кріплення механічних елементів призводить до частих поломок люків і кришок (у вертикальних моделях). Через низьку якість води швидко зношуються шланги і патрубки. Унаслідок зовнішніх та внутрішніх причин можуть відбуватися збої в модулі управління. Всі ці проблеми наші майстри зможуть вирішити всього за один день. Тому телефонуйте, ми чекаємо на ваші замовлення.

Ремонт пральної машини АрістонОбслуговування і ремонт пральних машин в ЛьвовіЯкісний ремонт машин Ariston в Львові