Контакти

Потрібен ремонт побутової техніки і ви шукаєте контакти надійного майстра? Професійний сервіс високої якості вам запропонують фахівці нашої майстерні. «Львів-Ремонт» – це спеціалізований сервісний центр, у якому можна замовити обслуговування побутових приладів. Майстри надають ремонтні послуги на дому у замовників у будь-якому районі міста.

Швидке оформлення замовлення

Ви маєте змогу оформити заявку на безкоштовний виїзд майстра і проведення діагностики техніки онлайн, скориставшись формою на сайті. Напишіть своє ім'я, вкажіть район міста, у якому ви мешкаєте, а також контактний телефон. Кілька хвилин – і наш менеджер зателефонує вам.

Бажаєте зв'язатися з нами самостійно? На цій сторінці вказані контактні номери телефонів, за якими ми приймаємо заявки на ремонт побутової техніки. Дзвонити можна щодня – майстерня працює без вихідних.

Наші майстри розосереджені в усіх районах міста – це дозволяє їм оперативно реагувати на виклики і проводити роботи у найкоротші терміни. Фахівець може прибути до вас вже у день оформлення замовлення на ремонт, і при цьому вам не доведеться переплачувати за терміновість. Майстри працюють не лише у межах Львова, а й обслуговують приміські населені пункти.

Щоб контакти надійного сервісного центру з ремонту побутової техніки завжди були під рукою, збережіть наші номери у своєму телефоні та дзвоніть у разі виникнення будь-яких проблем в роботі приладів.