Не працює телевізор? Телефонуйте, полагодимо

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт телевізорів

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі телевізора. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Заміна матриць від 430 грн. Замовити
Заміна екранів від 430 грн. Замовити
Ремонт системних плат від 500 грн. Замовити
Ремонт системи підсвічування від 380 грн. Замовити
Заміна ламп від 120 грн. Замовити
Ремонт тюнерів від 450 грн. Замовити
Ремонт блоків живлення від 320 грн. Замовити
Заміна конденсаторів від 200 грн. Замовити
Заміна інвертора від 430 грн. Замовити
Заміна процесора від 500 грн. Замовити
Заміна згорілих запобіжників від 100 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 350 грн. Замовити
Ремонт або установка нових динаміків від 400 грн. Замовити

Зламався телевізор, а проводити вечір без улюблених передач немає ніякого бажання? Але не варто дзвонити сусідові або знайомому, який наче розбирається в техніці. На відміну від старих кінескопних апаратів, нові моделі телевізорів є дуже складними пристроями з безліччю додаткових функцій, тому відремонтувати їх за допомогою однієї викрутки не вийде. У сервісному центрі «Львів-Ремонт» ви зможете отримати кваліфіковану допомогу від майстрів з великим досвідом роботи.

Ми здійснюємо ремонт телевізорів будь-якої марки і року випуску: LCD, LED, плазмових тощо. Не варто переживати про транспортування апарата – його нікуди везти не доведеться. Фахівець приїде додому в будь-який район Львова або приміський населений пункт і всього за один візит усуне будь-яку несправність. У більшості випадків ремонтні роботи проводяться в день звернення в майстерню, тому ви навіть не пропустите улюблений серіал або футбольний матч.

Ремонт на дому – вигідно і зручно

Якщо перед вами стоїть вибір – домашнє обслуговування або перевезення апарату в майстерню, краще відремонтувати телевізор вдома. По-перше, при транспортуванні моделей з великим розміром діагоналі велика ймовірність пошкодити екран, що відразу значно збільшить вартість послуг. По-друге, прилад краще перевозити в спеціальній упаковці, щоб від тряски в дорозі не пошкодити внутрішні компоненти. Але рідко хто зберігає коробку після закінчення гарантійного терміну.

Якщо ремонт телевізорів проводиться в майстерні, власники техніки не можуть повною мірою оцінити якість виконаної роботи. При обслуговуванні на дому ви відразу можете підключити апарат до антени і протестувати його. Коли ви допустили помилки в експлуатації, майстер зможе вказати вам на них і дати рекомендації щодо усунення недоліків. Це допоможе уникнути поломок в майбутньому.

СЦ «Львів-Ремонт» – це сучасний сервіс і висока якість послуг. Щоб відремонтувати телевізор вдома, достатньо подати нам заявку на сайті, заповнивши просту форму, або зателефонувати. Вам не доведеться окремо оплачувати послугу виїзду майстра. Що стосується вартості робіт, то вона визначається залежно від складності поломки і деяких інших чинників, які проявляються в ході проведення діагностики техніки. Важливою перевагою майстерні є використання виключно оригінальних деталей.

Якість робіт гарантується

Викликаючи майстра нашого сервісного центру для ремонту телевізора, ви можете бути впевнені, що робота буде проведена бездоганно. Якщо в процесі подальшої експлуатації до якості наших послуг виникнуть питання, ви можете скористатися правом на гарантійне обслуговування. Гарантія надається на термін від 3 до 12 місяців, а безкоштовний ремонт здійснюється у разі виникнення в цей період повторної поломки з вини майстра. Але даною послугою поки скористалося менше 2 % наших клієнтів – настільки добре фахівці знають свою справу.

Діагностика та ремонт телевізорів в ЛьвовiРемонт телевізора в ЛьвовiРемонт телевізора якiсно