Ремонт кухонних плит у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт плит

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі плити. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 80 грн. Замовити
Установка електроплити від 140 грн. Замовити
Заміна конфорок від 115 грн. Замовити
Заміна ТЕНа від 280 грн. Замовити
Заміна перемикача режимів конфорки від 155 грн. Замовити
Установка нової склокераміки від 480 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 120 грн. Замовити
Заміна мережевого кабелю від 80 грн. Замовити
Заміна запобіжників від 60 грн. Замовити
Установка нової лампи від 80 грн. Замовити
Заміна ручки духовки від 60 грн. Замовити
Ремонт електросхеми від 380 грн. Замовити
Встановлення газової плити від 270 грн. Замовити
Заміна жиклерів від 160 грн. Замовити
Заміна шланга від 165 грн. Замовити
Заміна форсунок від 270 грн. Замовити
Заміна термопари від 350 грн. Замовити
Установка нової системи запалювання від 180 грн. Замовити
Заміна конфорки газової плити від 200 грн. Замовити
Заміна дверцят від 390 грн. Замовити
Заміна утеплювача духовки від 380 грн. Замовити
Заміна робочої поверхні від 270 грн. Замовити
Заміна крана від 170 грн. Замовити

Зламалася кухонна плита? Наш майстер швидко вирішить проблему

Зламалася кухонна плита, і вся сім'я ризикує залишитися без обіду? Цього не станеться, якщо ви вже зараз зателефонуєте до сервісного центру або залишите заявку на ремонт плити онлайн. Опишіть свою проблему менеджеру і назвіть адресу, за якою повинен приїхати майстер. Якщо ви живете в передмісті Львова, не поспішайте готувати техніку до перевезення – наші фахівці приїдуть і туди. Вже через кілька годин прилад буде в робочому стані.

Щоб прискорити проведення ремонту плити, очистіть її від забруднень, підготуйте інструкцію (якщо вона є) і звільніть на кухні місце для роботи. Розбирати прилад самостійно не варто – так ви не допоможете, а лише ускладните завдання майстрові. Сучасні електричні моделі, на відміну від своїх попередниць, оснащені складними мікросхемами. Саме тому для усунення навіть елементарних на перший погляд поломок необхідні знання з електромеханіки, а також наявність спеціальних інструментів і приладів для діагностики та ремонту. А для роботи з газовими плитами потрібен спеціальний дозвіл.

Чому плита не працює?

Ремонт електричних кухонних плит часто потрібен після перепадів напруги в мережі, до яких дуже чутлива електроніка. До короткого замикання і займання проводки призводить й неправильна установка приладу. Навіть якщо плита нова і перебуває на гарантії, продавець відповідальності за поломку не несе. Тому підключення електроплити, як і її сервіс, краще довіряти фахівцям.

Ще один варіант, коли ремонт плити потрібен з вини її власників – це пошкодження кабелю живлення. Його розрив виникає при перегинах або ривках, коли вимикаючи прилад, беруться не за вилку штепселя, а за шнур.

Часто в майстерню надходять скарги на те, що перестали працювати конфорки або духовка. Іноді нагрів відбувається, але нерівномірно. У цьому випадку причиною несправності найчастіше є зношені деталі – нагрівальні елементи, термодатчики, реле тощо, а в газових моделях – засмічення форсунок, збій у системі автоматичного підпалювання.

Іноді виникають ситуації, коли припиняє працювати електронне табло, виникає пробій напруги на корпус плити. Щоб виявити причину несправності, потрібно розкривати корпус приладу. Якщо зробити це неправильно, можна порушити термоізоляцію, і тоді ефективність роботи буде суттєво знижено. Це ще одна причина довірити відремонтувати плиту досвідченому майстрові нашого сервісного центру.

Якісний сервіс і гарантія

Майстри сервісного центру «Львів-Ремонт» не відновлюють комплектуючі, що вийшли з ладу, а змінюють їх на нові. Відремонтовані деталі непередбачувані й незабаром після ремонту плити можуть знову вийти з ладу. А установка якісних оригінальних запчастин дозволить вам забути про проблему надовго. До того ж, на деталі та на роботу з їх заміни надається гарантія.

Несправності в електричній плиті Послуги з ремонту електроплит Послуги з ремонту газовоі плити