Ремонт посудомийних машин у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт посудомийних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі посудомийної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 150 грн. Замовити
Установка посудомийної машини від 320 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (нагрівача) від 170 грн. Замовити
Заміна шланга від 200 грн. Замовити
Установка нового насоса від 220 грн. Замовити
Заміна ущільнювачів від 150 грн. Замовити
Заміна фільтра від 80 грн. Замовити
Заміна дозатора від 120 грн. Замовити
Ремонт дверцят від 130 грн. Замовити
Заміна запобіжників від 80 грн. Замовити
Заміна пресостату від 270 грн. Замовити
Установка нового датчика рівня води від 300 грн. Замовити
Ремонт електронного блоку управління від 200 грн. Замовити

«Львів-Ремонт» – телефонуйте, якщо зламалася посудомийна машина

Знову миєте посуд вручну, тому що зламалася посудомийка? Терміново звертайтеся в наш сервісний центр. Ми проводимо ремонт посудомийних машин будь-якої складності на дому у замовника. Майстер приїде в будь-який район Львова і у передмістя в будні або вихідні за вашим вибором і усуне всі неполадки за один день. Якщо відремонтувати посудомийну машину необхідно негайно, наш фахівець буде у вас вже в день подачі заявки – доплачувати за терміновість вам не доведеться.

Не варто затягувати з викликом майстра або намагатися виправити все самостійно, якщо посудомийна машина ще працює, але з перебоями. Чим раніше проводитиме ремонт, тим легше робота і менше її вартість.

Коли потрібен ремонт?

Якщо посудомийна машина не починає роботу, а з напругою в мережі все гаразд, швидше за все, перегоріли обмотки двигуна або пошкоджено програматор. У цьому випадку майстер перевірить напругу, продіагностує посудомийку і замінить несправну деталь на нову.

Якщо посудомийка вмикається, але посуд не миє, можливо, причиною є вихід з ладу помпи або двигуна. Перевіривши працездатність вузлів, фахівець швидко усуне поломку. Турбують сторонні шуми під час роботи техніки? Майстер проведе повну діагностику обладнання, перевірить зливний насос, підшипники, крильчатку, замінить деталі, які вийшли з ладу.

Ми прийдемо на допомогу, якщо посудомийна машина протікає, не набирає, не зливає або не гріє воду, погано вимиває посуд або не сушить його. Після ретельної перевірки та виявлення проблем всі поломки будуть негайно ліквідовані, а неробочі деталі замінені на нові. Водночас ми гарантуємо використання лише оригінальних комплектуючих.

Чому обирають нас?

Ми здійснюємо обслуговування посудомийних машин виключно на дому у замовника. Це позбавляє від проблем з відключенням і перевезенням техніки в майстерню. Фахівець проведе діагностику на місці, оцінить правильність установки і експлуатації обладнання, дасть поради щодо його подальшого використання. Це дасть змогу уникнути повторення проблеми в майбутньому.

Обробка вхідних заявок у СЦ «Львів-Ремонт» відбувається дуже швидко. Якщо ви замовили виклик майстра, заповнивши форму на сайті, замовлення буде оброблено протягом кількох хвилин, і фахівець зможе виїхати до вас в той же день для проведення термінових робіт. Наші ціни ви можете подивитися на сайті та переконатися, що професійний ремонт посудомийних машин коштує дійсно недорого.

На всі роботи, що виконуються нашим сервісним центром, ми надаємо гарантію на термін від 3 місяців до року.

Сервісний центр по ремонту техніки Ремонт побутової техніки в Львовi Обслуговування техніки на дому Обслуговування техніки