Ремонт духових шаф у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт духових шаф

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі духової шафи. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 150 грн. Замовити
Установка духової шафи від 320 грн. Замовити
Заміна скла від 350 грн. Замовити
Заміна перемикача від 120 грн. Замовити
Ремонт дверцят від 350 грн. Замовити
Заміна лампи від 80 грн. Замовити
Установка нового термостата від 130 грн. Замовити
Заміна гумки від 115 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 120 грн. Замовити
Ремонт електронного модуля від 360 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (нагрівача) від 140 грн. Замовити

Не працює духовка? Швидко полагодимо і дамо гарантію

Компактні, зручні та багатофункціональні духові шафи поступово витісняють з кухонь звичні плити. Встановити цю техніку можна в будь-якому місці за бажанням власника, а готувати в сучасній духовці одне задоволення. Не дивно, що раптова поломка може стати справжньою трагедією для господині, яка вже звикла до комфорту.

Але не варто засмучуватися, адже знайти досвідченого фахівця, що може відремонтувати духову шафу, досить просто. Звертайтеся в сервісний центр «Львів-Ремонт», щоб викликати майстра додому. Навіть при виникненні дуже складних поломок ремонт духовок здійснюється за один візит протягом доби після звернення в майстерню. В арсеналі наших майстрів є всі необхідні інструменти, а також комплектуючі для будь-яких моделей.

Як оформити заявку?

Замовити ремонт духових шаф у сервісному центрі можна двома способами – за допомогою форми, розміщеної на сайті, або зателефонувавши за вказаними номерами. Заповнити форму дуже просто: вам потрібно вказати тільки своє ім'я, район проживання і телефон. Всі інші відомості менеджер уточнить, коли зв'яжеться з вами. Також потрібно буде назвати марку і модель духової шафи та ознаки поломки, щоб майстер привіз із собою потрібні інструменти і комплектуючі.

Перед приїздом фахівця вимкніть прилад і помийте його за необхідністю, а також звільніть достатньо місця для роботи. Бажано підготувати інструкцію – вона полегшить і прискорить ремонт духовки.

Найпоширеніші поломки

Найчастіше наші клієнти звертаються до нас зі скаргами на те, що електрична духова шафа не гріє. Причиною поломки в більшості випадків є згорілий ТЕН (нагрівальний елемент). Відновленню деталь не підлягає, тому майстер поміняє її на нову.

У моделях з функцією конвекції з ладу може вийти вентилятор, який також змінюється на новий. Причиною збоїв в роботі духовки може стати вихід з ладу перемикачів, термостата, електронного модуля. Неакуратна експлуатація техніки призводить до пошкодження скла дверцят або поломки їх кріплень, а також швидкого зносу гумового ущільнювача.

Ремонтуємо з гарантією

Бажаючи відремонтувати духову шафу якомога дешевше, багато власників техніки воліють знайти приватного майстра по оголошенню в газеті або в інтернеті. Проте сучасні духовки багато в чому відрізняються від своїх попередниць. Їх конструкція, електронна схема і модуль управління набагато складніші, тому для виявлення поломки та її усунення потрібен великий досвід. Якщо майстер припуститься помилки, прилад незабаром знову вийде з ладу, а пред'явити претензії буде нікому.

При обслуговуванні духових шаф наші фахівці використовують тільки оригінальні запчастини, тому після ремонту техніка буде працювати як нова. Надання тривалої гарантії є додатковим підтвердженням високої якості послуг.

Ремонт духових шаф в Львові Усунення поломок техніки на дому Ремонт побутової техніки в Львові Ремонт техніки в Львові