Ремонт кавомашин у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт кавомашин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі кавомашини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Замiна клапанiв вiд 120 грн. Замовити
Замiна помпи (насоса) вiд 350 грн. Замовити
Чистка або встановлення нового фільтру вiд 60 грн. Замовити
Ремонт електронiки вiд 280 грн. Замовити
Ремонт заварного блоку вiд 400 грн. Замовити
Замiна енкодера вiд 800 грн Замовити
Заміна ущільнювачів крана окріп-пар вiд 150 грн. Замовити
Встановлення датчика температури вiд 140 грн. Замовити
Замiна термоблока вiд 350 грн. Замовити
Замiна пароблока вiд 280 грн. Замовити
Замiна трансформатора вiд 180 грн. Замовити

Ремонт кавомашин у Львові – недорого та швидко!

Якщо вам потрібне якісне обслуговування і професійний ремонт кавомашин у Львові, довірте це завдання професіоналам з відмінною репутацією та багаторічним досвідом роботи. Сервісний центр «Львів-Ремонт» – місце, де зібралися найкращі фахівці, які зможуть виконати ремонт побутових кавомашин будь-яких виробників. Ми проводимо ремонтні роботи на дому в усіх районах Львова. Простежити за нашими цінами і переконатись у їх доступності ви можете на нашому сайті.

Як зрозуміти, що з кавомашиною не все гаразд

Кажуть, що господарі зазирають до книжки з інструкціями лише тоді, коли техніка ламається. На жаль, у цьому жарті забагато сумної правди. Але таблиця, де охарактеризовано різні несправності у роботі кавоварок або кавомашин, дійсно може вам допомогти. Виробники описують способи вирішення поширених проблем, які можна усунути за допомогою нескладних дій. Проте в деяких ситуаціях вам допоможе тільки майстер з ремонту кавомашин. Його потрібно запросити у наступних випадках:

  • пристрій постійно підтікає;
  • під час приготування кави вода ллється дуже тонкою цівкою, з паузами;
  • при натисканні на кнопки нічого не відбувається;
  • кавоварка не меле каву;
  • прилад не вмикається.

Насторожити повинні й дивні звуки: гул, скрегіт, свист. Як тільки ви помітите один з цих симптомів, зверніться за допомогою до нашого сервісного центру, і майстри виконають ремонт кавомашини на дому в день звернення.

Приїдемо у будь-який район Львова!

Майстри, які працюють на себе, не надають тривалої гарантії на ремонтні роботи, тому звернення до них пов'язане з ризиком. Коли ви запрошуєте такого фахівця до себе, він може пообіцяти максимум місяць гарантії. А якщо справа доходить до гарантійного випадку, майстер може перестати відповідати на дзвінки або дуже довго до вас їхати – навіщо втрачати час на безкоштовний ремонт, коли в нього є інші клієнти. Саме тому жителі Львова вважають за краще вибирати сервіс-центри з хорошою репутацією і вигідними умовами. Незважаючи на те, що наші фахівці проводять ремонт і обслуговування кавомашин на дому, після завершення робіт вони виписують документ, в якому вказується дата візиту і термін (від 3 до 12 місяців) післяремонтної гарантії. Тривалий гарантійний період – запорука відповідального ставлення майстра до роботи.

Ремонт кавомашин на дому – вигідне рішення, адже власникам не доведеться витрачати час на перевезення пристрою до сервісного центру «Львів-Ремонт». Ви можете не змінювати звичний графік: під час спілкування з менеджером можна вибрати зручний проміжок часу візиту фахівця. Доступні ціни, ввічливі співробітники, простота оформлення заявки – ось лише кілька причин звернутися по допомогу до нашого сервісу!

Ремонт кавоварок Швидкий ремонт кавоварок Дiагностика кавоварок Зломалась кавоварка