Ремонт кондиціонерів у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт кондиціонерів

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі кондиціонера. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) от 100 грн. Замовити
Заправка фреоном від 450 грн. Замовити
Чистка, профілактика системи охолодження від 280 грн. Замовити
Чистка дренажу від 250 грн. Замовити
Відновлення модуля управління від 500 грн. Замовити
Відновлення внутрішніх ланцюгів від 280 грн. Замовити
Заміна мотора-компресора від 600 грн. Замовити

Не працює кондиціонер? Полагодимо за 24 години

Вважаєте, що ремонт кондиціонерів – це тривала і дуже витратна справа? Просто ви ще не співпрацювали з нашим сервісним центром. Всі, хто замовляв послуги у нас, залишилися задоволені не лише їх якістю, але й термінами виконання. Оперативність – це дуже важливо, особливо якщо справа стосується кліматичної техніки, від якої залежить здоров'я та самопочуття всіх, хто знаходиться в приміщенні. Вам не доведеться страждати від спеки і відкривати вікна, щоб хоч якось провітрити кімнату, впускаючи всередину пил і вуличні запахи. Завдяки професіоналізму наших майстрів ремонт і обслуговування кондиціонерів займає мінімум часу.

Кращі умови для мешканців Львова і передмістя

Ремонт кондиціонерів на дому максимально зручний, бо дає змогу власникам кліматичної техніки не змінювати свої плани через прикру поломку. Вам не доведеться відпрошуватися з роботи, відмовлятися від прогулянки з дитиною або скасовувати зустріч – призначайте проведення робіт на зручний для вас час. СЦ «Львів-Ремонт» працює щодня – в будні і свята.

До нас можуть звернутися по допомогу не лише мешканці Львова, але й ті, хто проживає в навколишніх населених пунктах. Ми не відмовимо нікому і навіть не будемо вимагати від вас додаткову плату за виїзд майстра з ремонту кондиціонерів додому. Наші ціни також не змусять вас від жаху хапатися за серце – вони не вищі за розцінки, що призначаються приватними майстрами. Більш точну інформацію про вартість послуг можна отримати у наших менеджерів.

Діагностика – обов'язкова процедура, яка гарантує високий результат ремонтних робіт. При проведенні професійного ремонту кондиціонерів з виїздом додому вона обов'язкова, тому що дає можливість визначити причину поломки максимально точно. І ця послуга для клієнтів нашого СЦ безкоштовна.

Зламався або потребує профілактичного обслуговування побутовий кондиціонер? Наш сервісний центр – це вирішення всіх ваших проблем! Телефонуйте за вказаними номерами або заповнюйте онлайн-заявку на виклик майстра.

Не ігноруйте поломки!

Багато власників систем кондиціонування викликають майстра тільки тоді, коли прилади повністю відмовляють. Ремонт кондиціонерів в такому випадку може обійтися в істотну суму, бо фахівець виявляє не одну, а кілька поломок. Але їх може і не бути, якщо в майстерню звернутися вчасно, у разі виникнення перших ознак несправності.

Фахівці СЦ «Львів-Ремонт» рекомендують ні в якому разі не ігнорувати такі симптоми:

  • сторонні звуки під час роботи;
  • погане охолодження або його відсутність;
  • витікання води з внутрішнього блоку;
  • обмерзання зовнішніх деталей спліт-системи;
  • відсутність реакції на натискання кнопок або на пульт дистанційного керування.

Не варто нехтувати і профілактичним обслуговуванням кондиціонерів, яке проводиться двічі на рік – навесні та восени. Цю послугу ви також можете замовити у нас. На всі види робіт ми надаємо гарантію.

Ремонт і обслуговування кондиціонерів в Львовi та області ремонт кондиціонерів в Львовi з гарантією Ремонт кондиціонерів в СЦ в Львовi Професійний ремонт кондиціонерів у Львовi