Ремонт та встановлення газових плит у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт газових плит

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі газової плити. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 80 грн. Замовити
Встановлення газової плити від 270 грн. Замовити
Заміна жиклерів від 160 грн. Замовити
Заміна шланга від 165 грн. Замовити
Заміна термопари від 350 грн. Замовити
Заміна форсунок від 270 грн. Замовити
Установка нової системи запалювання від 180 грн. Замовити
Заміна конфорки газової плити від 200 грн. Замовити
Установка нового скла в духовці від 350 грн. Замовити
Заміна дверцят від 390 грн. Замовити
Заміна ручок від 70 грн. Замовити
Заміна утеплювача духовки від 380 грн. Замовити
Заміна крана від 170 грн. Замовити
Заміна лампи духовки від 60 грн. Замовити
Заміна робочої поверхні від 270 грн. Замовити
Ремонт електронного модуля від 320 грн. Замовити

Обслуговування газових плит у Львові

Компанія «На дому» працює у Львові багато років і добре відома мешканцям нашого славетного міста. Ми всі давно живемо у Львові та точно розуміємо, яке обладнання встановлюється у наших квартирах та приватних будинках. Спеціалісти нашої компанії можуть провести діагностику електричного або газового обладнання: бойлерів, варильних панелей, духових шаф, мікрохвильових печей, газових котлів та колонок. Ми працюємо у всіх районах Львова і при цьому можемо виїхати до найближчого передмістя для проведення ремонтних робіт чи діагностики. При необхідності ми можемо виїхати в область, але в такому разі вам потрібно заздалегідь зателефонувати, щоб уточнити можливість проведення ремонту.

Види газових кухонних плит

В останні роки великою популярністю користуються варильні панелі і духові шафи. При цьому газові плити все одно встановлюються у великій кількості квартир та приватних будинків. Якщо ця техніка випускалася понад 5 років тому, вона може вийти з ладу. У Львові поширені кухонні плити від компаній ВЕКО, Bosch, Electrolux, Gefest, Gorenje, Greta, Hansa, Sencor, VENTOLUX, PERFELLI, CANDY та інших марок.

Газові кухонні плити можуть виготовлятися з емальованого металу, нержавіючої сталі або загартованого скла. Останні моделі виробляються за технологією «Газ-на-склі». Для приготування страв використовуються газові пальники, які оснащуються вбудованим у ручки автоматичним електрозапалюванням. Крім потужної варильної зони плити обладнуються газовою духовкою, в якій встановлюється газовий гриль та вентилятор конвекції. Вийти з ладу може як газове обладнання, так і електричні пристрої, адже більшість газових плит підключається до електромережі. Незалежно від складності поломки фахівці сервісного центру «На дому» зможуть полагодити вашу газову плиту. Найчастіше виходить з ладу система подачі газу, ручки електричного запалювання, газовий гриль, вентилятор конвекції, також часто зустрічається розбите скло в дверцятах.

Виклик майстра з ремонту

Якщо ви мешкаєте у Львові, то у вас є можливість викликати додому професійного майстра з ремонту газових плит. Працівники СЦ «На дому» можуть швидко приїхати до будь-якого району міста або найближчого передмістя. Ціну ремонту спеціаліст називає після проведення діагностики. Якщо ви погоджуєтесь на ремонт, то після його завершення майстер обов'язково видасть вам офіційний гарантійний талон. Термін гарантії у нашій майстерні може досягати 12 місяців.