Ремонт пральних машин Indesit у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Якісний і недорогий ремонт пральних машин Indesit – телефонуйте

Зламалася пральна машина Indesit? Не поспішайте діставати інструменти і шукати рекомендації щодо ремонту в інтернеті, ризикуючи повністю вивести апарат з ладу. Краще довірити роботу професіоналам, які усунуть поломку в той же день, і до того ж зовсім недорого.

Наш сервісний центр надає послуги з ремонту пральних машин Індезіт у Львові. Ми обслуговуємо всі райони міста, а також передмістя, виїжджаючи додому до замовників щоденно. Всі заявки виконуються протягом доби, а на роботу, в залежності від складності поломки, може піти від 15 хвилин до декількох годин.

Через що стаються поломки?

Якість води в нашій водопровідній системі дуже погана. Тому досить часто ремонт пральних машин Indesit доводиться проводити через перегорання ТЕНу. Виявити поломку дуже легко – пралка припиняє гріти воду. ТЕН доводиться міняти, бо відновити його неможливо.

Ще одна часта причина несправності – знос підшипників. В цьому випадку машинка Індезіт сильно гуде і вібрує під час роботи, особливо при віджиманні. Разом з підшипниками потрібно міняти і сальники, що захищають їх від потрапляння води.

Блок управління виходить з ладу після попадання води або перепаду напруги. У цьому випадку ремонт пральної машини Indesit найчастіше полягає в заміні плати – зазвичай її перепрошивка неефективна.

У нашій майстерні ви можете замовити ці та інші послуги з ремонту пральних машин Індезіт – повний перелік шукайте на сайті.

Чому замовляти ремонт у нас вигідно?

Щоб відремонтувати пральну машину Indesit, вам не доведеться відмовлятися від покупки або відпустки, на яку ви давно збирали гроші. Звичайно, є сервісні центри, які змушують своїх клієнтів платити буквально за все, проте це не про нас. По-перше, ми запропонуємо вам дуже лояльні ціни на всі послуги наших майстрів. По-друге, не змусимо везти пральну машину через все місто в стаціонарну майстерню, а полагодимо її на дому.

Абсолютно безкоштовно наші співробітники проведуть діагностику пральної машини Indesit для виявлення проблемних ділянок. Після цієї процедури ви зможете дізнатися у майстра точну вартість ремонту.

Майже 90 % поломок пральних машин Indesit відбуваються через зношування важливих деталей механізму. Проблему можна вирішити заміною комплектуючих. Деякі ремонтники відновлюють їх, проте в цьому випадку гарантувати тривалу і стабільну роботу техніки неможливо. Наші майстри використовують для заміни сертифіковані запчастини, на які ми можемо надати гарантію. Протягом 3–12 місяців після закінчення ремонту машинки Індезіт ви матимете право на безкоштовне обслуговування в разі повторення поломки.

Ремонт пральних машин Indesit Ремонт пральних машин Indesit на дому