Ремонт пральних машин LG у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Не працює пральна машина LG? Полагодимо з гарантією

Пральні машини корейського бренду LG швидко стали популярними серед користувачів завдяки високій якості та сучасним функціям. Їх головною особливістю є барабан з прямим приводом, що рятує від зайвого шуму під час роботи пральної машини, а також від періодичної заміни комплектуючих – підшипників, ременів тощо. Але навіть ці сучасні апарати через тривалу експлуатацію, а іноді й неправильне використання, можуть потребувати ремонту.

Все більше мешканців Львова, яким треба відремонтувати пральну машину LG, вважають за краще замовляти цю послугу в нашому сервісному центрі. Власників техніки приваблюють доступні ціни, а також висококласний сервіс. Ремонт пральних машин здійснюється на дому, тому не доведеться ламати голову, де взяти транспорт для перевезення габаритного апарату. Заявки обробляються практично відразу і дуже швидко виконуються – ремонтні роботи можуть бути проведені в той же день.

Комплектуючі ми використовуємо лише оригінальні – вони надійні та мають великий робочий ресурс. Тому про проблему, з якою ви до нас звернулися, можна забути надовго. На всі види робіт і встановлені деталі надається гарантія – майстер надає документ після закінчення ремонту.

Коли потрібна допомога майстра?

Ремонт пральної машини LG доводиться проводити, якщо її робота неможлива або в ній спостерігаються явні пошкодження. Наприклад, апарат не вмикається чи блокує запуск програм. Звертайтеся до фахівця, якщо помітите, що пралка не набирає/не зливає воду, не нагріває її або не віджимає білизну.

Серйозним приводом для занепокоєння є сторонні звуки під час роботи пральної машини LG – стук, скрегіт, скрип, а також сильна вібрація. Виявивши поруч з апаратом калюжу води, також не відкладайте звернення до майстерні. Швидше за все, буде потрібна заміна гумової манжети чи одного із шлангів.

Пральні машини LG обладнані системою самодіагностики, яка за допомогою особливого коду вказує користувачу на можливі причини несправності. З деякими з них (перевантаженням бака, відсутністю подачі води) можна впоратися самостійно. Але якщо код вказує на несправність двигуна, модуля управління (плати), температурного датчика або ТЕНа, краще відразу звернутися до фахівців з ремонту.

Скільки часу буде потрібно на роботу?

Тривалість ремонту пральних машин LG залежатиме від характеру поломки. Наприклад, пошкоджений шланг чи впускний клапан майстер замінить менше ніж за півгодини. Із встановленням нових підшипників або барабана буде складніше, бо ця робота вимагає повного розбирання апарату. У цьому випадку ремонт може зайняти кілька годин. Але ви завжди можете узгодити час приїзду майстра, щоб не порушувати свій графік.

Ремонт побутової техніки в сервісному центрі Відремонтувати пральну машину LG Ремонт пральної машини LG у Львовi Ремонт пральної машини швидко в Львовi