Заміна ТЕНу в пральній машині у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виклик майстра на дім БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) 100 грн. Замовити
Indesit від 260 грн. Замовити
Bosch від 300 грн. Замовити
Samsung від 260 грн. Замовити
Ariston від 260 грн. Замовити
LG від 260 грн. Замовити
Zanussi від 260 грн. Замовити
Candy від 350 грн. Замовити
Electrolux від 320 грн. Замовити
Ardo від 260 грн. Замовити
Miele від 480 грн. Замовити
Whirlpool від 260 грн. Замовити
Siemens від 260 грн. Замовити
Atlant від 260 грн. Замовити
Beko від 270 грн. Замовити
AEG від 320 грн. Замовити
Gorenje від 260 грн. Замовити

Пральна машина не гріє воду? Дзвоніть, замінимо ТЕН протягом доби

Вихід з ладу водонагрівача (ТЕНа) – проблема, з якою часто стикаються власники пральних машин. Зазвичай поломка призводить до того, що користуватися пралкою стає неможливо – вона не нагріває воду і видає на дисплей код помилки. Звернення в сервісний центр «Львів-Ремонт» – кращий спосіб вирішити проблему вже сьогодні.

Заміна ТЕНа пральної машини буде проведена у вас вдома у будь-якому з районів міста або в передмісті. Призначити час приїзду майстра ви зможете в ході оформлення заявки на ремонт. Це можна зробити онлайн, заповнивши форму зворотного зв'язку на сайті, або по телефону.

Чому пральна машина не гріє воду?

Заміна ТЕНа в пральній машині – популярна послуга серед клієнтів нашого сервісного центру. А все тому, що якість води в наших водопроводах дуже погана. Розчинені в ній мінеральні елементи виводять з ладу водонагрівач. На його корпусі утворюється щільний вапняний наліт (накип), який порушує теплопровідність спіралі, розміщеної всередині. Щоб нагріти воду, ТЕНу спочатку потрібно розігріти вапняну кірку, тому він змушений працювати в посиленому режимі. Великі навантаження призводять до того, що водонагрівач перегорає.

Подовжити термін експлуатації нагрівального елементу можна, якщо при підключенні пральної машини встановити фільтр для води. Але власники техніки часто нехтують цим, тому через деякий час змушені звернутися в майстерню для заміни ТЕНа. Відстрочити ремонт можна, використовуючи під час прання спеціальні пом'якшувальні засоби.

Вартість послуги заміни ТЕНа у Львові

Звернувшись до нашого сервісного центру, ви можете поміняти ТЕН в пральній машині зовсім недорого. Також ми надаємо безкоштовну послугу діагностики пралки в разі згоди на проведення ремонту. Приблизну вартість послуг можна уточнити у менеджера майстерні по телефону або подивитися в прайс-листі, який ми для вашої зручності розмістили на сайті.

Звичайно, можна спробувати заощадити, пошукавши в газеті телефон приватного майстра. Але приватники рідко використовують для ремонту оригінальні комплектуючі, і ще рідше надають на них гарантію. Якщо водонагрівач вийде з ладу незабаром після заміни, пред'являти претензії вам буде нікому. Доведеться платити за повторний ремонт. Щоб уникнути зайвих витрат, радимо скористатися послугами наших майстрів. Вони замінять ТЕН пральної машини, що вийшов з ладу, на новий і оригінальний. А після закінчення робіт нададуть підписаний документ – гарантійне зобов'язання.

Наші ціни не вдарять по вашому сімейному бюджету. Зауважте, що вам не доведеться везти пральну машину до майстерні та витрачати гроші на послуги транспортування. Якщо врахувати безкоштовний виїзд майстра и проведення діагностики, то стане зрозуміло, що замовити заміну ТЕНа в пральній машині на дому не тільки зручно, а й вигідно.

«Львів-Ремонт» – лагодимо техніку швидко і якісно. Дзвоніть, чекаємо ваших замовлень.

Усунення неполадок пральних машинДіагностика пралкиРемонт нагрівача в пралці