Пральна машина не гріє воду? Дзвоніть, замінимо ТЕН протягом доби

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) від 150 грн. Замовити
Заміна Тена (водонагрівача) від 380 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Встановлення нового барабана від 800 грн Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 320 грн. Замовити
Встановлення нових амортизаторів від 480 грн. Замовити
Заміна сальника від 550 грн Замовити
Заміна щіток на двигуні від 360 грн. Замовити
Заміна клапанів від 360 грн Замовити

Вихід з ладу водонагрівача (ТЕНа) – проблема, з якою часто стикаються власники пральних машин. Зазвичай поломка призводить до того, що користуватися пралкою стає неможливо – вона не нагріває воду і видає на дисплей код помилки. Звернення в сервісний центр «Львів-Ремонт» – кращий спосіб вирішити проблему вже сьогодні.

Заміна ТЕНа пральної машини буде проведена у вас вдома у будь-якому з районів міста або в передмісті. Призначити час приїзду майстра ви зможете в ході оформлення заявки на ремонт. Це можна зробити онлайн, заповнивши форму зворотного зв'язку на сайті, або по телефону.

Чому пральна машина не гріє воду?

Заміна ТЕНа в пральній машині – популярна послуга серед клієнтів нашого сервісного центру. А все тому, що якість води в наших водопроводах дуже погана. Розчинені в ній мінеральні елементи виводять з ладу водонагрівач. На його корпусі утворюється щільний вапняний наліт (накип), який порушує теплопровідність спіралі, розміщеної всередині. Щоб нагріти воду, ТЕНу спочатку потрібно розігріти вапняну кірку, тому він змушений працювати в посиленому режимі. Великі навантаження призводять до того, що водонагрівач перегорає.

Подовжити термін експлуатації нагрівального елементу можна, якщо при підключенні пральної машини встановити фільтр для води. Але власники техніки часто нехтують цим, тому через деякий час змушені звернутися в майстерню для заміни ТЕНа. Відстрочити ремонт можна, використовуючи під час прання спеціальні пом'якшувальні засоби.

Вартість послуги заміни ТЕНа у Львові

Звернувшись до нашого сервісного центру, ви можете поміняти ТЕН в пральній машині зовсім недорого. Також ми надаємо безкоштовну послугу діагностики пралки в разі згоди на проведення ремонту. Приблизну вартість послуг можна уточнити у менеджера майстерні по телефону або подивитися в прайс-листі, який ми для вашої зручності розмістили на сайті.

Звичайно, можна спробувати заощадити, пошукавши в газеті телефон приватного майстра. Але приватники рідко використовують для ремонту оригінальні комплектуючі, і ще рідше надають на них гарантію. Якщо водонагрівач вийде з ладу незабаром після заміни, пред'являти претензії вам буде нікому. Доведеться платити за повторний ремонт. Щоб уникнути зайвих витрат, радимо скористатися послугами наших майстрів. Вони замінять ТЕН пральної машини, що вийшов з ладу, на новий і оригінальний. А після закінчення робіт нададуть підписаний документ – гарантійне зобов'язання.

Наші ціни не вдарять по вашому сімейному бюджету. Зауважте, що вам не доведеться везти пральну машину до майстерні та витрачати гроші на послуги транспортування. Якщо врахувати безкоштовний виїзд майстра и проведення діагностики, то стане зрозуміло, що замовити заміну ТЕНа в пральній машині на дому не тільки зручно, а й вигідно.

«Львів-Ремонт» – лагодимо техніку швидко і якісно. Дзвоніть, чекаємо ваших замовлень.

Усунення неполадок пральних машинДіагностика пралкиРемонт нагрівача в пралці