Заміна модуля в пральній машині у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Indesit від 450 грн. Замовити
Bosch від 450 грн. Замовити
Samsung від 450 грн. Замовити
Ariston від 450 грн. Замовити
LG від 450 грн. Замовити
Zanussi від 450 грн. Замовити
Candy від 480 грн. Замовити
Electrolux від 450 грн. Замовити
Ardo від 450 грн. Замовити
Miele від 550 грн. Замовити
Whirlpool від 470 грн. Замовити
Siemens від 450 грн. Замовити
Atlant від 450 грн. Замовити
Beko від 450 грн. Замовити
AEG від 450 грн. Замовити
Gorenje від 450 грн. Замовити

Не вмикається пральна машина? Замінимо модуль з гарантією

Деякі поломки пральної машини при всьому бажанні неможливо усунути без допомоги майстра. До таких відноситься вихід з ладу електронного модуля управління (плати). Замінити його може лише досвідчений фахівець, бо для роботи потрібне спеціальне обладнання.

Замовити заміну модуля пральної машини ви можете в нашому сервісному центрі. Для цього непотрібно багато часу, бо наші співробітники швидко обробляють всі замовлення. Фахівці виїжджають для проведення ремонту додому в той же день або в будь-який інший за вашим вибором. Заміна плати пральної машини проводиться як у Львові, так і в передмісті – ціна послуги при цьому залишається незмінною.

Як визначити несправність?

Про те, що з ладу вийшов модуль управління, пральна машина повідомляє своєму власникові хаотичним мигтінням всіх чи деяких індикаторів. Функції апарату працюють некоректно або не виконуються зовсім. Клієнти скаржаться на відсутність нагріву чи зливу води, а також на те, що пральна машина не полощє або не віджимає білизну. Часто пралка зовсім не запускається, видаючи помилку.

Всі ці ознаки можуть свідчити не лише про поломку електронного модуля, а й про вихід з ладу інших компонентів пральної машини – ТЕНа, датчика рівня води, зливного насоса, двигуна. Тому наші майстри ніколи не починають заміну плати на пральній машині без проведення діагностики та виявлення точної причини несправності.

Виявлення несправностей в пралці Усунення неполадок в пралках швидко