Замiна підшипника пральної машини у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Indesit від 600 грн. Замовити
Bosch від 680 грн. Замовити
Samsung від 600 грн. Замовити
Ariston від 600 грн. Замовити
LG від 600 грн. Замовити
Zanussi від 720 грн. Замовити
Candy від 750 грн. Замовити
Electrolux від 750 грн. Замовити
Ardo від 600 грн. Замовити
Miele від 960 грн. Замовити
Whirlpool від 600 грн. Замовити
Siemens від 600 грн. Замовити
Atlant від 600 грн. Замовити
Beko від 600 грн. Замовити
AEG від 750 грн. Замовити
Gorenje від 600 грн. Замовити

Вийшов з ладу підшипник пральної машини? Поміняємо на новий з гарантією

Одним з найскладніших завдань при ремонті пральних машин є заміна підшипника барабана. Якщо у вас виникла підозра, що ця деталь вийшла з ладу, потрібно негайно звертатися до фахівців сервісного центру.

Незважаючи на те, що робота досить складна та важка, майстри сервісного центру «Львів-Ремонт» швидко та якісно зможуть замінити підшипник в пральній машині на дому без транспортування апарата в майстерню. Ціна послуги не змінюється – ви не сплачуєте за виїзд фахівця та діагностику. На проведені роботи обов'язково надається гарантія.

Щоб викликати майстра в будь-який район Львова або передмістя, скористайтеся спеціальною формою на сайті, замовивши зворотний дзвінок, або зателефонуйте до сервісного центру. Ремонт може бути проведений в той же день або у будь-який інший за вашим вибором – ми працюємо щодня.

Ознаки несправності

Зламані підшипники повністю виводять пральну машину з ладу. Але це не відбувається раптово. Задовго до повного руйнування деталі апарат починає сильно гудіти під час роботи, а при віджиманні гул і вібрація значно посилюються. Виявивши ці симптоми, не відкладайте звернення в майстерню та заміну підшипника пральної машини. Якщо деталь зруйнується, її уламки можуть пошкодити інші елементи механізму. Вартість ремонту в цьому випадку зросте в кілька разів.

Майстри сервісного центру «Львів-Ремонт» використовують для заміни лише нові та оригінальні запчастини, які подовжують термін служби пральної машини на кілька років.

Ремонт пральних машин в Львові Ремонт пральних машин у Львові