Ремонт пральних машин Samsung – швидко й недорого!

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) від 150 грн. Замовити
Заміна Тена (водонагрівача) від 380 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Встановлення нового барабана від 800 грн Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 320 грн. Замовити
Встановлення нових амортизаторів від 480 грн. Замовити
Заміна сальника від 550 грн Замовити
Заміна щіток на двигуні від 360 грн. Замовити
Заміна клапанів від 360 грн Замовити

Коли ламається пральна машина Samsung, подальші дії хазяїв залежать від того, чи скінчився гарантійний термін. Якщо ні, є сенс звернутися до офіційного сервісного центру, щоб скористатися правом на безкоштовний ремонт. Але після завершення гарантії зовсім не обов'язково переплачувати – зателефонуйте нашим майстрам, вони виконують ремонт пральних машин Samsung на дому у будь-якому районі Львова вже багато років.

Чому варто звернутися саме до нашого центру?

Фахівці, що працюють у СЦ «Львів-Ремонт», вже багато років займаються ремонтом фронтальних та вертикальних моделей пральних машин Samsung. Це надає змогу швидко провести діагностику й виконати заміну деталей, що зіпсувалися під впливом часу або з інших причин. Наші майстри налагодили зв'язок із надійними постачальниками запчастин для різних видів побутової техніки, а також отримали знижку як постійні замовники. Тому ми маємо можливість підтримувати ціни на ремонт пральних машин Samsung на цілком комфортному рівні.

Наші майстри не беруть гроші за діагностику та обслуговування на дому. Ми добре розуміємо, що ремонтувати пральну машину на місці, де вона встановлена, зручно не тільки володарям техніки. По-перше, майстру набагато легше знайти причину несправності, якщо він може перевірити, чи коректно підключена пральна машина Samsung. По-друге, нам не потрібно орендувати приміщення. По-третє, звертатися до нас зручно не лише мешканцям певного району Львова, а всім львів'янам.

Важливою перевагою, яку цінують наші постійні клієнти, є гарантія, що може тривати від 3 до 12 місяців. Уявіть, що деталь, яку встановив майстер, через тиждень або два вийшла з ладу. Якщо ви не намагалися використовувати техніку не за призначенням, виконували рекомендації виробника, то вашої провини немає. То чому ви повинні платити за ту саму операцію ще раз? Ми безкоштовно надамо ремонтні послуги протягом гарантійного терміну!

Як дізнатися, скільки коштуватиме ремонт?

Багатьох жителів міста цікавить питання: скільки коштує відремонтувати пральну машину Samsung? Відповідь ви знайдете у нашому прайсі. Вартість залежить від того, наскільки складно буде полагодити вашу техніку. Але у будь-якому разі ціна не перевищуватиме середнього рівня – можете переконатися в тому, якщо порівняєте тарифи у різних майстернях міста! Не чекайте, поки ваша пральна машина відремонтує себе самостійно – її такому не навчили. Викликайте майстра, якщо не хочете прати руками!

Ремонт пральної машини Самсунг у ЛьвовiПроблеми пральних машин Samsung Львовi