Заміна манжети в пральній машині

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Indesit від 300 грн. Замовити
Bosch від 360 грн. Замовити
Samsung від 300 грн. Замовити
Ariston від 300 грн. Замовити
LG від 300 грн. Замовити
Zanussi від 320 грн. Замовити
Candy від 350 грн. Замовити
Electrolux від 350 грн. Замовити
Ardo від 360 грн. Замовити
Miele від 440 грн. Замовити
Whirlpool від 350 грн. Замовити
Siemens від 300 грн. Замовити
Atlant від 300 грн. Замовити
Beko від 300 грн. Замовити
AEG від 350 грн. Замовити
Gorenje від 300 грн. Замовити

Помітили, що пральна машина починає пропускати воду через дверцята? Устигніть вирішити проблему, поки не залили сусідів! Заміна манжети люка пральної машини – нескладна операція, яку можна провести в нашому сервісному центрі «Львів-Ремонт». На нашому складі є ущільнювачі на різні марки і моделі пральних машин, тож проблему буде вирішено протягом 24 годин. Заміна манжети люка пральної машини проводиться на дому, що, безумовно, зручно і вигідно.

Пошкодження гумового ущільнювача можуть виникати з різних причин. Іноді винні володарі, які забувають у кишенях гострі предмети. Згодом проблеми спричиняє грибок (тому обов'язково відкривайте свою пральну машину, коли прання завершено). Час також впливає на стан гумової деталі – вона поступово вкривається мікротріщинами й стає крихкою. Якою б не була причина зносу, ремонт ущільнювача не займе багато часу, а вартість запчастини та ремонтних послуг вас цілком задовольнить.

На нашому сайті є зручна форма зворотного зв'язку, через яку можна викликати майстра. Обов'язково вкажіть бренд та модель вашої пральної машини, оскільки розмір та форма ущільнювачів у різних виробників неоднакові. Наш менеджер зателефонує якомога швидше, щоб визначити час приїзду фахівця. Чекаємо на ваші замовлення!

Сервісне обслуговування технікиЗаміна манжети люка пральної машини в ЛьвовiСервісне обслуговування пральних машинЯкісний ремонт пралки Львовi