Заміна люка в пральній машині у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Indesit від 290 грн. Замовити
Bosch від 290 грн. Замовити
Samsung від 290 грн. Замовити
Ariston від 290 грн. Замовити
LG від 290 грн. Замовити
Zanussi від 290 грн. Замовити
Candy від 320 грн. Замовити
Electrolux від 320 грн. Замовити
Ardo від 290 грн. Замовити
Miele від 720 грн. Замовити
Whirlpool від 290 грн. Замовити
Siemens від 290 грн. Замовити
Atlant від 290 грн. Замовити
Beko від 290 грн. Замовити
AEG від 320 грн. Замовити
Gorenje від 290 грн. Замовити

Потрібна заміна люка пральної машини? Телефонуйте, ремонтуємо на дому

Заміна люка пральної машини переважно проводиться лише за наявності пошкоджень, що не підлягають усуненню (сильної деформації або розбитого скла). В усіх інших випадках зазвичай вдається обійтися ремонтом окремих деталей дверцят – ручки, замка, пристрою блокування.

Дверцята забезпечують герметичність пральної машини під час роботи, тому при будь-яких її пошкодженнях експлуатація стає неможливою. Швидко привести техніку в робочий стан допоможуть фахівці сервісного центру «Львів-Ремонт». Замінити люк пральної машини вони зможуть в той день, як ви залишите нам заявку на ремонт. Вам не доведеться везти апарат в нашу майстерню – співробітник центру проведе роботу у вас на дому в будь-якому районі Львова та візьме із собою необхідні запчастини та інструменти.

Використовуємо якісні комплектуючі

Новий люк повинен ідеально підходити до вашої пральної машини, щоб забезпечити необхідну герметичність. Проводячи заміну дверцят, наші майстри використовують лише оригінальні комплектуючі, які відповідають марці техніки. Якщо ви будете дотримуватися правил експлуатації, вони прослужать протягом довгих років. На встановлені деталі ми надаємо гарантію терміном до 12 місяців.

Заміна люка – не найдорожчий ремонт, але зайві витрати завжди небажані. Несправності набагато легше запобігти, ніж потім її усувати. Акуратно відкривайте і закривайте дверцята пральної машини і не дозволяйте дітям гратися з ними.

Ремонт люка пральної машини