Заміна термостата в холодильнику у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Liebherr від 220 грн. Замовити
Атлант від 200 грн. Замовити
Whirlpool від 220 грн. Замовити
Indesit від 200 грн. Замовити
Bosch від 200 грн. Замовити
Ariston від 200 грн. Замовити
Beko від 200 грн. Замовити
LG від 200 грн. Замовити
Electrolux від 200 грн. Замовити
Nord від 200 грн. Замовити
Siemens від 200 грн. Замовити
Samsung від 200 грн. Замовити
Gorenje від 200 грн. Замовити
AEG від 200 грн. Замовити
Zanussi від 200 грн. Замовити
Snaige від 220 грн. Замовити

Холодильник погано охолоджує продукти? Звертайтеся – замінимо термостат!

Ми розуміємо, наскільки важлива зараз кожна вільна хвилина для сучасного жителя столиці, та робимо все, щоб ви могли заощадити якомога більше часу. Для цього в нашому сервісному центрі передбачена можливість ремонту холодильника в день заявки. Заміна термостата теж входить в спектр наших основних послуг і доступна кожному. Клієнту варто лише замовити оперативний сервіс в Києві, зателефонувавши за одним з номерів, представлених на сайті. Ви можете також скористатися послугою зворотного зв’язку: відправляйте заявку в режимі онлайн і чекайте дзвінка протягом декількох хвилин!

Мобільність сервісу гарантуємо. Майстри швидко прибувають в будь-який район Києва завдяки вигідному розміщенню наших точок по місту. Телефонуйте, якщо не хочете витрачати час даремно: фахівець проведе заміну термостата у вашому холодильнику протягом доби з моменту звернення!

Ремонт або заміна?

В силу конструктивних особливостей відновлення зіпсованої запчастини неможливе. Заміна її в майстерні буде набагато доцільніше. Справа в тому, що термостат виконує в холодильнику одну з основних функцій – контроль температурного режиму в камерах. Як наслідок, при експлуатації техніки зі зламаним датчиком температур можуть виникнути суттєві неприємності.

Самостійна заміна елемента часто не приносить належного результату: користувач не дотримується технології ремонту або не може знайти якісну фірмову комплектуючу. З сервісним центром «Ремонт на дому» вам вдасться уникнути подібних проблем. Майстри використовують надійні брендові запчастини. На нашому складі є деталі всіх відомих зарубіжних та вітчизняних виробників. Тому майстер ефективно обслужить будь-який холодильник.

Скільки коштує заміна термостата?

Вартість цієї та інших послуг СЦ «Ремонт на дому» представлена ​​у відповідному розділі сайту. Ознайомтеся з прайсом і переконайтеся, що наші ціни – одні з найнижчих в Києві і області. Майте на увазі, що сумарна вартість комплексного обслуговування може відрізнятися від заявленої в прейскуранті. Можливо, неполадка термостата могла привести до несправностей інших деталей холодильника, отже знадобиться і їх заміна. Зрозуміло, що сервіс техніки коштуватиме вже більше – все залежить від того, що покаже діагностика. Звертайтеся, щоб не допустити посилення поломки! Майстерня працює в Києві щодня, з 9 ранку до 9 вечора. А онлайн-заявки на сайті приймаються 24 години на добу.

Швидкий ремонт термостата в холодильникуРемонт холодильників на домуДіагностика холодильників