Холодильник погано охолоджує продукти? Звертайтеся – замінимо термостат!

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) від 150 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 280 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 280 грн. Замовити
Заміна термостата від 320 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 400 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 250 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 300 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна Тена в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ми розуміємо, наскільки важлива зараз кожна вільна хвилина для сучасного жителя столиці, та робимо все, щоб ви могли заощадити якомога більше часу. Для цього в нашому сервісному центрі передбачена можливість ремонту холодильника в день заявки. Заміна термостата теж входить в спектр наших основних послуг і доступна кожному. Клієнту варто лише замовити оперативний сервіс в Києві, зателефонувавши за одним з номерів, представлених на сайті. Ви можете також скористатися послугою зворотного зв’язку: відправляйте заявку в режимі онлайн і чекайте дзвінка протягом декількох хвилин!

Мобільність сервісу гарантуємо. Майстри швидко прибувають в будь-який район Києва завдяки вигідному розміщенню наших точок по місту. Телефонуйте, якщо не хочете витрачати час даремно: фахівець проведе заміну термостата у вашому холодильнику протягом доби з моменту звернення!

Ремонт або заміна?

В силу конструктивних особливостей відновлення зіпсованої запчастини неможливе. Заміна її в майстерні буде набагато доцільніше. Справа в тому, що термостат виконує в холодильнику одну з основних функцій – контроль температурного режиму в камерах. Як наслідок, при експлуатації техніки зі зламаним датчиком температур можуть виникнути суттєві неприємності.

Самостійна заміна елемента часто не приносить належного результату: користувач не дотримується технології ремонту або не може знайти якісну фірмову комплектуючу. З сервісним центром «Ремонт на дому» вам вдасться уникнути подібних проблем. Майстри використовують надійні брендові запчастини. На нашому складі є деталі всіх відомих зарубіжних та вітчизняних виробників. Тому майстер ефективно обслужить будь-який холодильник.

Скільки коштує заміна термостата?

Вартість цієї та інших послуг СЦ «Ремонт на дому» представлена ​​у відповідному розділі сайту. Ознайомтеся з прайсом і переконайтеся, що наші ціни – одні з найнижчих в Києві і області. Майте на увазі, що сумарна вартість комплексного обслуговування може відрізнятися від заявленої в прейскуранті. Можливо, неполадка термостата могла привести до несправностей інших деталей холодильника, отже знадобиться і їх заміна. Зрозуміло, що сервіс техніки коштуватиме вже більше – все залежить від того, що покаже діагностика. Звертайтеся, щоб не допустити посилення поломки! Майстерня працює в Києві щодня, з 9 ранку до 9 вечора. А онлайн-заявки на сайті приймаються 24 години на добу.

Швидкий ремонт термостата в холодильникуРемонт холодильників на домуДіагностика холодильників