Ремонт холодильників Samsung у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 400 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Хочете відремонтувати холодильник Samsung – звертайтеся!

Якщо вам необхідно відремонтувати холодильник Samsung у Львові, ви можете зайнятися пошуком майстра, що працює на себе, спробувати відремонтувати прилад самостійно. Але навіщо? Фахівці сервісного центру «Львів-Ремонт» швидко і якісно виконають ремонт будь-яких моделей холодильників «Самсунг» у вас вдома. Вартість послуг цілком доступна, за якість обслуговування ви напевне поставите найвищу оцінку. Якщо ви втомилися від послуг, за які доводиться розплачуватися не лише грішми, а й втраченим часом і нервами, запросіть майстра з ремонту холодильників Samsung у будь-який район Львова. Техніка знову запрацює не пізніше ніж через 24 години.

Приємні сюрпризи від СЦ «Львів-Ремонт»

Для того щоб ремонт не довелося повторювати вже через тиждень, дуже важливо використовувати якісні запчастини. Майстри нашого сервісного центру відмовилися від відновлення пошкоджених плат, датчиків або компресорів на користь їх заміни на фірмові деталі того ж бренду. Це надає можливість уникнути прикрих повторних поломок та повністю відновити функції холодильника.

Не варто забувати і про таку послугу, як професійне обслуговування холодильників Samsung. Виїжджаючи додому до замовника, наші фахівці завжди проводять ретельну діагностику. Якщо необхідно дозаправити систему фреоном, відрегулювати дверцята, замінити ущільнювач, ми обов'язково запропонуємо виконати ці роботи, щоб уникнути поломок в подальшому. Ціни на ремонт і обслуговування холодильників Samsung на дому у Львові цілком демократичні. Додаткові операції не дуже сильно вплинуть на вартість послуг.

Гарантія до 12 місяців!

Наша репутація складається з багатьох компонентів, але одним з найбільш важливих є довіра замовників. Саме тому ми надаємо гарантію на надані послуги, так що повторний ремонт тих же деталей холодильників Samsung протягом 3–12 місяців буде виконаний за рахунок сервісного центру «Львів-Ремонт». Після перевірки холодильника ви отримаєте документ, в якому буде прописаний гарантійний термін. Його тривалість залежить від двох факторів – особливостей встановлених деталей та загального стану приладу. Якщо вам потрібен терміновий ремонт холодильників Samsung за ціною стандартних послуг, звертайтеся. Ми швидко встановимо, чому виникла несправність, полагодимо вашу техніку, а під час перевірки майстер надасть рекомендації щодо подальшої експлуатації.

Діагностика та ремонт холодильників Ремонт холодильників Samsung на дому