Ремонт пральних машин у Галицькому районі у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Наименование услуги Стоимость
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) від 150 грн. Замовити
Заміна Тена (водонагрівача) від 380 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Встановлення нового барабана від 800 грн Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 320 грн. Замовити
Встановлення нових амортизаторів від 480 грн. Замовити
Заміна сальника від 550 грн Замовити
Заміна щіток на двигуні від 360 грн. Замовити
Заміна клапанів від 360 грн Замовити

Львів – дивовижне місто, в якому мешкають чудові люди. Більшість наших земляків будинку встановлена різна побутова техніка, у тому числі й автоматичні пральні машини. Як і будь-які інші електричні прилади, вони мають властивість ламатися. Особливістю пральних машин є робота у стресових умовах, вони одночасно піддаються впливу електрики, води та вібрації. Неправильне встановлення або експлуатація можуть призвести до поломок навіть найдорожчих преміальних пристроїв. На жаль, у Львові дуже неякісна вода, що містить безліч солей кальцію та магнію. Згодом ці відкладення можуть зіпсувати нагрівальний елемент (ТЕН), датчик рівня води, фільтр зливу або насос. Якщо ваша машина вийшла з ладу – обов'язково дзвоніть за телефонами сервісного центру "ЛЬВІВ-РЕМОНТ".

Чому ламаються пральні машини?

У будь-якому сучасному пристрої ви знайдете безліч вузлів та агрегатів, які можуть вийти з ладу після тривалої експлуатації. Найчастіше пральні машини працюють 20-30 років із мінімальними поломками. Якщо ваша машина зламалася раніше - то причину потрібно шукати в неправильній установці, недотриманні вимог з інструкції з експлуатації, низької якості води або перепадах напруги. Після ремонту пристрій знову зможе нормально працювати.

Викличте майстра додому

Щоб точно визначити причину поломки, вам знадобиться допомога майстра. Працівники нашої майстерні виїжджають Галицьким районом та в інші локації Львова. Якщо ви проживаєте на вулицях Дорошенка, Хмельницького, Городоцька, Гоголя, Огієнка, Лепкого чи Листопадового Чину, то візит майстра може статися майже миттєво. В інших ситуаціях майстер зможе приїхати за 1-2 години. Відвідувач сайту може викликати працівника на будинок терміново або вибрати зручний час. Ми працюємо з раннього ранку до пізнього вечора, без перерв та вихідних.

Гарантія на роботу

Після виїзду на будинок та проведення необхідних робіт, майстер "ЛЬВІВ-РЕМОНТ" перевірить пральну машину. Якщо вас все влаштує, то ви сплатите вартість послуг, а працівник видасть вам офіційну гарантію. Гарантія поширюється як у самі роботи, і на використовувані запасні частини. У будь-якому випадку ви можете розраховувати на нашу допомогу у разі повторної поломки.