Ремонт пральних машин Bosch у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 300 грн. Замовити
Заміна клапанів від 200 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 680 грн. Замовити
Установка нового барабана від 980 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 400 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 350 грн. Замовити
Заміна манжети від 360 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 170 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 190 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 150 грн. Замовити

Професійний ремонт пральних машин Bosch! Гарантія якості!

Власники новеньких пральних машин Bosch можуть декілька років насолоджуватися безперебійною роботою техніки. Німецький бренд – гарантована якість! Але це не означає, що машинка буде працювати вічно, тому краще підготуватися заздалегідь і знайти контакти професійного майстра. Як це не дивно звучить, але не кожний фахівець навіть в такому великому місті, як Львів, візьметься за ремонт пральної машини Бош – це дуже відповідальна робота.

Майстри нашого сервісного центру відповідальності не бояться, тому що мають за плечима неабиякий досвід. Замовляйте ремонт пральної машини Bosch у нас, і ви на власні очі побачите, як працюють справжні професіонали. Майстерня приймає замовлення без вихідних з 9.00 до 21.00 на сайті та по телефону.

Ремонт на вигідних умовах

Однією з суттєвих переваг СЦ «Львів-Ремонт» є те, що обслуговування пральних машин відбувається на дому, а значить, не доведеться витрачати час і кошти на доставку важкої та громіздкої техніки в майстерню й назад. Наші фахівці мають все необхідне, щоб усунути будь-яку несправність на місці. Навіть в складних випадках, коли доводиться повністю розбирати обладнання, майстри справляються скоріше ніж за 24 години.

Швидкість і якість ремонту пральних машин Бош обумовлено високою кваліфікацією наших співробітників та правильним підходом до справи. Обслуговування відбувається тільки після діагностики, за допомогою якої можна безпомилково визначити причину неполадки і суттєво прискорити подальше налагодження техніки. На усунення дрібних неполадок майстру зазвичай достатньо всього 15–20 хвилин, тому що він вже точно знає, який механізм треба оглянути.

При ремонті пральних машин німецького бренду використовуються тільки нові оригінальні комплектуючі, тому ми на 100 % впевнені, що в подальшому машинка буде працювати безперебійно. На роботу та встановлені деталі надається гарантія від 3 до 12 місяців, а користувач отримує документ, згідно з яким має право на безкоштовний ремонт у разі виходу техніки з ладу у вказаний період.

Вартість обслуговування

Розцінки на усунення найпоширеніших неполадок вказано у прейскуранті, і ви самі можете переконатися, що для Львова вартість ремонту пральних машин цілком прийнятна. Крім цього, у разі обслуговування техніки за діагностику та виклик майстра плата не стягується. За результатами перевірки фахівець запропонує вам оптимальний спосіб усунення несправностей, щоб ви не витратили зайвої копійки. Сервісний центр «Львів-Ремонт» чекає на ваші замовлення!

Сервіс пральних машин на домуРемонт пральних машин недорогоСервісне обслуговування побутової техніки