Сервісний центр з ремонту побутової техніки «Львів-Ремонт»

Наш сервісний центр

Сервісний центр «Львів-Ремонт» – не найстарша львівська майстерня. Але ми поставили перед собою мету – зробити ремонт побутової техніки максимально зручним для усіх мешканців міста. Саме для цього ми зібрали команду досвідчених фахівців, що ні на день не припиняють навчання, бо нові моделі холодильників, духових шаф, мікрохвильових печей з'являються майже кожного місяця. Ми склали власну карту міста, щоб краще уявляти, які райони Львова потребують найбільшої уваги. А тим, хто звик доплачувати за комфорт, запропонували безкоштовне обслуговування на дому, діагностику, за яку не потрібно платити, та рекордно довгий гарантійний термін.

Ви можете розраховувати на те, що ціни не будуть надто високими, а майстри приїдуть саме у той час, який ви обговорили в ході розмови з менеджером. Ми ведемо власну базу, тому можемо відновити ваш гарантійний документ, якщо ви його втратите. Але найголовніше – до кожного завдання наші майстри відносяться так, ніби виконують ремонт побутової техніки у власному будинку.

Дякуємо за цікавість до нашої компанії! Ми й надалі будемо робити для вас ремонт домашніх помічників, що забезпечують комфорт та затишок у оселі. Телефонуйте, якщо маєте запитання або побажання щодо поліпшення якості послуг!

З гарантією полагодимо вашу побутову техніку

Залиште заявку на безкоштовний виїзд майстра і діагностику поломки

Увага! На всі види робіт надається гарантія і оформляється виїзна заявка на спеціальному бланку

Наші майстри працюють з 9.00 до 21.00 без вихідних

Або просто зателефонуйте нам за телефонами:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Наша адреса: м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5