Заміна реле в холодильнику у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Liebherr від 200 грн. Замовити
Bosch від 180 грн. Замовити
Samsung від 180 грн. Замовити
Ariston від 180 грн. Замовити
LG від 180 грн. Замовити
Zanussi від 180 грн. Замовити
Candy від 180 грн. Замовити
Electrolux від 180 грн. Замовити
Ardo від 180 грн. Замовити
Miele від 180 грн. Замовити
Whirlpool від 200 грн. Замовити
Siemens від 180 грн. Замовити
Atlant від 180 грн. Замовити
Beko від 180 грн. Замовити
AEG від 180 грн. Замовити
Gorenje від 180 грн. Замовити

Не вмикається або не вимикається холодильник? Звертайтесь, поміняємо реле на дому!

На відміну від багатьох побутових пристроїв, холодильник працює в циклічному режимі, а при поломці реле цей цикл порушується. Пусковий контролер треба негайно замінити, тому звертайтесь до нашого сервісного центру. Ми ремонтуємо холодильні апарати в Києві, передмісті та області, усуваємо будь-які поломки швидко та професійно.

Замовлення можна зробити по телефону або формі зворотного зв’язку на сайті. Ми працюємо без вихідних з 9:00 до 21:00. Заявки оброблюються оперативно, наші клієнти в черзі не стоять. Майстер зможе замінити реле холодильника в день оформлення замовлення на ремонт в зручний для вас час.

Зручно, швидко та якісно

За роки перебування на ринку обслуговування побутової техніки ми випрацювали зручну схему роботи, яка передбачає максимально ефективне розподілення часу. Він витрачається виключно на ремонт, тому заміна реле холодильника буде виконана у вас вдома. Будь-які поломки ми усуваємо на місці, для цього маємо всі необхідні інструменти та професійне устаткування.

На вихід з ладу пускового реле можуть вказувати наступні симптоми:

  • компресор не запускається (пристрій взагалі не вмикається);
  • двигун працює лише кілька хвилин, після чого вимикається;
  • мотор працює безперервно.

Лише по ознаках неможливо встановити причину несправності, тому наші майстри неодмінно виконують діагностику. Вона дозволяє швидко знайти, непрацюючий вузол або місце витоку фреону з системи. Такий підхід дозволяє майстрам нашого сервіс-центру дрібні несправності усувати всього за 15-20 хвилин, а на складні поломки витрачати не більше 24 годин.

Гарантійні зобов’язання

При ремонті холодильників ми використовуємо тільки надійні комплектуючі від перевірених постачальників. Якщо діагностика покаже, що вийшло з ладу реле, майстер замінить його на нове та оригінальне. Запчастини на всі популярні моделі холодильників завжди є на складі, тому запевняємо, затримок з обслуговуванням не буде. Ми на 100% впевнені в якості послуг, тому на роботу по заміні реле ви отримаєте гарантію. В разі повторної поломки під час гарантійного терміну відремонтуємо холодильник безкоштовно.

Вартість роботи

Розцінки на усунення найпоширеніших поломок ви можете переглянути в прайс-листі на сайті СЦ «Ремонт на дому». Скільки буде коштувати заміна реле у вашому випадку – залежить від моделі холодильника та наявності або відсутності інших неполадок. Точну вартість майстер озвучить після огляду пристрою. Виклик спеціаліста і діагностика при подальшому ремонті холодильного апарату безкоштовні.

Заміна реле холодильника Лагодження реле в холодильнику на дому Діагностика холодильників Ремонт холодильників