Ремонт холодильників у Залізничному районі у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт холодильників

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Наименование услуги Стоимость
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) від 150 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 280 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 280 грн. Замовити
Заміна термостата від 320 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 400 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 250 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 300 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна Тена в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Холодильник – це важливий побутовий прилад, який заощаджує гроші свого господаря. Поки холодильник працює, власник може не переживати за збереження продуктів. Але у разі його поломки їжа швидко псується, а заморожене м'ясо та риба швидко розморожуються. Саме тому за перших симптомів поломки холодильника необхідно дзвонити майстру з перевіреного сервісного центру. Майстерня "ЛЬВІВ-РЕМОНТ" - саме такий центр, ми маємо величезний досвід відновлення холодильників та морозильних камер.

Які холодильники ремонтуємо?

При слові холодильник ми всі представляємо звичайний двокамерний пристрій. Але насправді список холодильного обладнання значно ширший. Існують однокамерні моделі, морозильні камери окремого та вбудовуваного типу, шафи шокової заморозки, продуктові вітрини та скрині. Також наша компанія займається ремонтом професійного обладнання як у разовому порядку, так і у форматі постійного обслуговування організації.

Заправка фреоном вдома

До нашої компанії часто звертаються львів'яни, у яких перестає працювати холодильник. Найчастіший симптом – це відсутність охолодження однієї з камер. Насправді причин може бути величезна кількість, але найчастіше такі поломки пов'язані з витоком фреону та утворенням мікротріщин капілярної трубки. У таких випадках ми проводимо діагностику пристрою, знаходимо місце витоку та заправляємо холодоагент (фреон або ізобутан). У деяких ситуаціях провести заправку неможливо без заміни випарника. Цю роботу наші співробітники також виконують вдома у користувача.

Пропозиція для мешканців Залізничного району

Ми надаємо свої послуги по всій території Львова і навіть виїжджаємо до найближчого передмістя. Але для мешканців вулиць Любінської, Виговського, Патона, Ряшівської та інших локацій Залізничного району у нас є особлива пропозиція. Ви можете зателефонувати, який розміщений на сайті та викликати майстра додому. Фахівець із ремонту холодильників приїде до вас додому вже за 1 годину. Ми можемо провести діагностику і полагодити зіпсований пристрій дуже швидко, якщо в наявності будуть запасні частини. А деталі ми маємо до 95% відомих марок. Не важливо, скільки років вашому пристрою - дзвоніть та замовляйте ремонт за вигідною ціною.