Ремонт холодильників у Сихівському районі у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт холодильників

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Наименование услуги Стоимость
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) від 150 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 280 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 280 грн. Замовити
Заміна термостата від 320 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 400 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 250 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 300 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна Тена в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ви знаходитесь на офіційному сайті сервісного центру "ЛЬВІВ-РЕМОНТ". Наша організація працює в місті вже понад 12 років, що дозволяє нам вважатися одним із найстаріших сервісів, які здійснюють роботу вдома у користувача. Завдяки величезному досвіду спеціалістів та доступу до якісних запасних частин ми змогли забезпечити мешканців нашого міста швидкими та недорогими послугами з ремонту холодильного обладнання.

Поширені поломки холодильників

Ми ремонтуємо не лише холодильники, а й морозильні камери. Також до нашої компанії звертаються власники морозильних скринь, вітрин для напоїв, шаф шокової заморозки продуктів. Всі ці пристрої можуть полагодити працівники сервісного центру "ЛЬВІВ-РЕМОНТ". При цьому ціна послуг буде помітно нижчою, ніж у багатьох конкурентів. Вартість ремонту не піднімалася з 2018 року, чим ми особливо пишаємося.

До найчастіших поломок холодильників можна віднести проблеми з терморегуляцією, несправності компресора, засмічення капілярної трубки, проблеми з дренажем, натікання води під холодильником, наморожування льоду або снігової шуби. Найчастіше ремонт пристрою можна здійснити за один день і врятувати продукти від псування.

Якщо вам необхідно просто заправити фреон, ми зможемо здійснити цю процедуру. При цьому варто зауважити, що заправка холодоагентом без локалізації витоку не матиме жодного сенсу. Найкраще викликати майстра додому, визначити місце витоку та виконати ремонт. Тільки після цього є сенс заправляти контур фреоном або ізобутаном. Скільки коштує заправка фреоном – питання складне. Ціна залежить від марки та моделі пристрою, типу холодоагенту та складності локалізації протікання.

Проживаєте у Сихівському районі?

Якщо у вас зламався холодильник і ви мешкаєте у Сихівському районі Львова – то вам дуже пощастило. Багато наших майстрів проживають тут і можуть швидко виїхати додому для виконання ремонту. Ви можете зателефонувати та замовити виїзд майстра в будь-який зручний час. За терміновий виїзд нічого не потрібно доплачувати. Також відвідувач сайту може заповнити форму онлайн-заявки, і ми самі з ним зв'яжемося. Терміновий виїзд може здійснюватись вулицями: Сихівська, Червоної Каліні, Пасічна, Зелена та Стрийська. Якщо ви проживаєте за іншою адресою – переживати не варто, ми швидко приїдемо і до вас додому.