Ремонт холодильників у Шевченківському районі у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт холодильників

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Наименование услуги Стоимость
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) від 150 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 280 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 280 грн. Замовити
Заміна термостата від 320 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 400 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 250 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 300 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна Тена в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Наша компанія здійснює ремонт холодильників та морозильних камер будинку у власника. Це значно зручніше за перевезення техніки в сервісний центр. Таку практику СЦ "ЛЬВІВ-РЕМОНТ" розпочав 12 років тому, одним із перших у Шевченківському районі Львова. Завдяки цьому ми значно прискорили всі технологічні процеси і стали лагодити холодильники втричі швидше. На даний момент ремонт пристрою може займати від 30 хвилин до декількох годин у разі наявності необхідних запасних частин або потрібного холодоагенту (ізобутану, хладону та різних видів фреону). Якщо запасних частин немає - переживати не варто, ми досить швидко зможемо замовити їх і відразу ж після доставки встановити у ваш холодильник або морозильник.

Чому ламаються холодильники?

Термін служби сучасного холодильника може становити від 20 до 30 років. Якщо ваш пристрій зламався раніше, то у цього були відповідні причини. Найчастішою причиною поломки можна вважати неправильне встановлення. Техніку не можна розміщувати біля вікна, батареї або поруч із плитою. Також поломки можуть траплятися через незачинені дверцята або перепади напруги. У будь-якому випадку холодильник можна полагодити і він далі працюватиме протягом багатьох років.

Скільки коштуватиме ремонт?

Ціна – один із найважливіших факторів ремонту побутової техніки. Саме на неї звертають увагу мешканці Шевченківського та інших районів Львова. Якщо ви хочете отримати якісний ремонт, то це ніколи не буде дешево. Для ремонту потрібне професійне обладнання та якісні компоненти. Якщо встановлювати дешеві китайські аналоги – то якість буде дуже низькою. Ми не підвищували ціну ремонту з 2018 року, використовуючи тільки якісні запасні частини, на які видаємо офіційну гарантію.

Як швидко приїде майстер?

Львів - дуже велике місто, і виїзд майстра на годину-пік є досить серйозною проблемою, якщо враховувати пробки. Але якщо ви проживаєте на вулицях Чорновола, Гетьмана Мазепі, Богдана Хмельницького та Шевченка чи в іншому місці Шевченківського району – то жодної проблеми не буде. Ми зможемо приїхати до вас уже за годину. Також можливий виїзд у будь-який час, який ви вважаєте за зручне. Для виклику технічного спеціаліста з ремонту холодильника вам потрібно зателефонувати, залишити онлайн-заявку або написати в один з месенджерів.