Ремонт холодильників у Личаківському районі у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт холодильників

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Наименование услуги Стоимость
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) від 150 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 280 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 280 грн. Замовити
Заміна термостата від 320 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 400 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 250 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 300 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна Тена в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Якщо ви давно мешкаєте у Львові, то мали чути про сервісний центр "ЛЬВІВ-РЕМОНТ". Ми вже більше 12 років займаємося ремонтом холодильного обладнання та іншої побутової техніки (пральних машин, мікрохвильових печей, варильних панелей та духових шаф, а також вбудованих та окремостоящих посудомийок). При цьому основний профіль - це саме холодильне обладнання, до якого можна віднести класичні холодильники, морозильні камери, шафи шокової заморозки, а також промислові скрині та торгові вітрини.

Вся ця техніка працює по тому самому принципу, який трохи відрізняється в залежності від призначення пристрою. Варто зазначити, що наша компанія ремонтує холодильники як із класичною системою відтайки, так і виконані із застосуванням технології NoFrost. Всі ці пристрої оснащуються компресором, який забезпечує циркуляцію хладагента та зміну його температури. Холодоагент (фреон, ізобутан) знімає тепло з внутрішньої камери пристрою і виводить його в кімнату через спеціальний випарник. Якщо в роботі системи охолодження трапляються неполадки, техніка не може нормально регулювати температури в обох камерах. У таких випадках власнику буде потрібний терміновий виїзд майстра з ремонту холодильника.

Проживаєте у Личаківському районі?

Для всіх мешканців Львова діють одні й ті самі умови виїзду. Користувач дзвонить у майстерню, спілкується зі спеціалістом, повідомляє йому марку та модель пристрою, дані про поломку та описує ситуацію. Після цього працівник компанії озвучує приблизну ціну ремонту та домовляється про виїзд. Для мешканців Личаківського району Львова час приїзду на будинок може складати 1-2 години з моменту домовленості. Якщо майстер зараз зайнятий, то ви можете оформити виїзд на інший зручний час. Виїзд здійснюється по вулицях Личаківська, Зелена, Пасічна та в інші локації Львова.

Вигідна ціна на ремонт холодильників

Найчастіше люди запитують нас не про те, як швидко можна полагодити холодильник, а про те, скільки це буде коштувати. Деякі майстри намагаються занижувати ціни та встановлюють неякісне обладнання. Ми використовуємо лише найнадійніші запасні частини та заправляємо найчистіший фреон. Це дозволяє забезпечити високу якість ремонту та дає можливість видати клієнту офіційну гарантію. При цьому наші ціни не перевищують середні по ринку – там вдається знижувати вартість за рахунок транспортної логістики, оптових закупівель товарів та мінімуму реклами.