Ремонт холодильників у Галицькому районі у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт холодильників

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Наименование услуги Стоимость
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) від 150 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 280 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 280 грн. Замовити
Заміна термостата від 320 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 400 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 250 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 300 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна Тена в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

На даний момент існує безліч різних моделей холодильників, що випускаються різними виробниками. Кожен має певний ресурс, закладений заводом виробником. Але варто сказати про те, що більшість виробників заздалегідь занижує як гарантійний термін, так і загальний термін експлуатації пристрою. Найчастіше він обмежується 10-15 роками. Це робиться для стимуляції користувачів до покупки нових пристроїв. Варто зауважити, що реальний термін експлуатації більшості холодильників становить від 20 до 30 років. Цей термін залежить від марки та моделі пристрою, правильної установки, умов експлуатації та інших факторів, наприклад, перебоїв у електропостачанні. Якщо вашому холодильному обладнанню менше 20 років, обов'язково звертайтеся за його ремонтом.

Види холодильників

Жителі Галицького району Львова купують різноманітну холодильну техніку. Найчастіше це однокамерні, двокамерні та багатокамерні моделі холодильників. Але також в нашому районі користуються популярністю дводверні моделі типу Side-by-Side, морозильні камери, що вбудовуються або окремо стоять, шафи шокової заморозки продуктів Blast Chiller, холодильні вітрини і морозильні скрині. Фахівці сервісного центру "ЛЬВІВ-РЕМОНТ" допоможуть полагодити всі ці пристрої та зроблять це прямо вдома.

Які бренди ремонтуємо?

На даний момент наша компанія виконує ремонт холодильників та морозильних камер марок: Indesit, Liebherr, Bosch, Siemens, LG, Samsung, Whirlpool, Mitsubishi, Hitachi, Sharp, Toshiba, Атлант, Vestfrost, BEKO, Haier, Midea, Gorenje та NORD. Це основні бренди, чиї вироби купують та продають у Львові. При цьому не варто засмучуватися, якщо ви не знайшли свій холодильник у цьому списку. Працівники нашої майстерні зможуть поновити будь-який холодильник, вік якого не перевищує 30 років.

Працюємо у Галицькому районі

Галицький район – це велика територія, на якій проживає багато мешканців нашого славетного міста. Якщо ви живете на вулицях Дорошенка, Хмельницького, Огієнка, Ліпкого, Листопадового Чину, Гнатюка, Замарстинівська, Чайковського, Вірменська, Сербська, Краківська, Театральна, Шевська, Винниченка, Ужгородська чи Паркова, то розумно буде викликати майстра з ремонту холодильників саме в нашій компанії . Варто зазначити, що у нас працюють лише висококваліфіковані фахівці, які мають великий досвід роботи та можуть впоратися з будь-якими завданнями. При цьому ціна ремонту буде досить розумною, ми не підвищували її з 2018 року.