Ремонт холодильників у Франківському районі у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт холодильників

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Наименование услуги Стоимость
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) від 150 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 280 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 280 грн. Замовити
Заміна термостата від 320 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 400 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 250 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 300 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна Тена в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

У нашому місті багато майстрів із ремонту побутової техніки. Хтось займається одним певним видом, хтось має ширшу кваліфікацію. Але найбільш професійними і досвідченими фахівцями мають лише великі сервісні центри, здатні забезпечити своїх працівників великою кількістю замовлень. Саме таким сервісним центром є компанія "ЛЬВІВ-РЕМОНТ". Ми розпочали свій шлях багато років тому і за цей час стали справжніми професіоналами у галузі ремонту холодильників, морозильних камер та іншої побутової техніки. Просто зателефонуйте і переконайтеся у високій якості та професіоналізмі наших співробітників.

Пропозиція для мешканців Франківського району

Ремонт холодильників - це складний процес, який вимагає не тільки високого рівня майстерності, але й багатьох інших факторів, одним з яких є транспортна логістика. Компанія "ЛЬВІВ-РЕМОНТ" надає послуги для всіх мешканців міста та найближчого передмістя. Але для мешканців вулиць Франківського району (Кульпарківська, Стрийська, Володимира Великого, Антоновича, Коновальця, Княгині Ольги) у нас діють особливі умови виїзду. Ми можемо приїхати до вас додому всього за 1 годину або в будь-який інший зручний час. Ми працюємо без перерв та вихідних з 8 ранку до 20 години вечора. Зателефонуйте і дізнайтеся більш точну інформацію.

Часті поломки холодильників

До найчастіших несправностей холодильника можна віднести проблеми з компресором, який забезпечує циркуляцію холодоагенту в системі. Також часто виходять з ладу різні датчики температури, термостати та терморегулятори. У моделях з дисплеєм можуть ламатися як сам екран, і електронна плата управління. У деяких пристроях виникають проблеми із пускозахисним реле та іншими системами безпеки. Вартість усунення кожної конкретної проблеми залежить від марки та моделі холодильника.

Заправка фреоном вдома

Найчастішою послугою, яку замовляють мешканці Франківського району Львова, є заправка системи холодильника фреоном, ізобутаном або іншим холодоагентом. Якщо в капілярній трубці є пошкодження, їх необхідно спочатку усунути, а потім виконувати заправку фреоном. В іншому випадку ефект від виконаної роботи може бути тимчасовим. На всі види послуг компанія "ЛЬВІВ-РЕМОНТ" видає гарантію.