Ремонт пральних машин у Залізничному районі у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Наименование услуги Стоимость
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) від 150 грн. Замовити
Заміна Тена (водонагрівача) від 380 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Встановлення нового барабана від 800 грн Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 320 грн. Замовити
Встановлення нових амортизаторів від 480 грн. Замовити
Заміна сальника від 550 грн Замовити
Заміна щіток на двигуні від 360 грн. Замовити
Заміна клапанів від 360 грн Замовити

Поломка будь-якої пральної машини – це велика проблема для її власника. Цей унікальний прилад дозволяє заощаджувати час і видаляє навіть найскладніші плями. Працівники нашої майстерні мають величезний досвід взаємодії з пральними машинами, випущеними в Європі, Сполучених Штатах Америки, Туреччині та різних країнах Азії. Не має значення, який бренд виготовив вашу пральну машину. Наші фахівці зможуть провести детальну діагностику та відновити її працездатність.

Які види ремонту ми здійснюємо?

Сучасна пральна машина складається з безлічі вузлів та агрегатів. Завдяки наявності спеціального діагностичного обладнання ми можемо відновити найрідкісніші пральні машини, випущені більше 10 років тому.

Працівники компанії "ЛЬВІВ-РЕМОНТ" виконують заміну: зливного насоса, нагрівального елемента, електромагнітних клапанів, різних шлангів та патрубків, манжети люка, приводного ременя, електродвигуна, колеса вибору програм, лотка для порошку, панелі управління, амортизаторів та пружин. Також ми проводимо очищення зливного фільтра та виконуємо усунення будь-яких типів протікання. При необхідності ми можемо замінити підшипники або здійснити ремонт двигуна пральної машини. Крім механічних робіт, наші електронники можуть провести діагностику та відремонтувати електронний модуль управління (плату) та замінити будь-які датчики: температури, рівня води, оборотів двигуна.

Працюємо у Залізничному районі

Багато жителів Залізничного району звертаються до нас за допомогою. І ми завжди раді допомогти нашим землякам у відновленні побутової техніки. Якщо ви проживаєте на вулицях Широка, Повітряна, Сяйво, Левандівська, Виговського, Патона чи Ряшівська – то ми можемо приїхати до вас додому у будь-який зручний час. Жителі Залізничного району Львова можуть зателефонувати або залишити онлайн-заявку на сайті. Виїзд можна замовити терміново, так і вибрати зручний день тижня. Фахівці сервісного центру "ЛЬВІВ-РЕМОНТ" можуть відремонтувати пральну машину за 1-2 години. У деяких випадках нам може знадобитися більше часу, але це трапляється тільки якщо для вашої пральної машини складно знайти запасні частини. Але не варто переживати - ми в будь-якому випадку зможемо відновити вашу побутову техніку.