Ремонт пральних машин у Сихівському районі у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Наименование услуги Стоимость
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) від 150 грн. Замовити
Заміна Тена (водонагрівача) від 380 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Встановлення нового барабана від 800 грн Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 320 грн. Замовити
Встановлення нових амортизаторів від 480 грн. Замовити
Заміна сальника від 550 грн Замовити
Заміна щіток на двигуні від 360 грн. Замовити
Заміна клапанів від 360 грн Замовити

До нашого сервісного центру часто звертаються львів'яни, які проживають у Сихівському районі. Найчастіше у наших земляків ламаються пральні машини та холодильники. Ми завжди йдемо на зустріч людям і допомагаємо їм відновлювати навіть найрідкісніші моделі побутової техніки. Ремонт пральних машин - це складне завдання, вони випускаються в різних форм-факторах, можуть бути окремо і вбудовуються. У Львові популярні пристрої від різних брендів, які можуть випускатися багатьма країнами. Працівники СЦ "ЛЬВІВ-РЕМОНТ" можуть полагодити будь-яку пральну машину автоматичного типу і зробити це швидко. А головне – за вигідною ціною. Вартість ремонту пральних машин з фронтальним або вертикальним завантаженням не підвищувалася з 2018 року і є однією з найнижчих у місті.

Сервісний центр "ЛЬВІВ-РЕМОНТ"

Компанія "ЛЬВІВ-РЕМОНТ" була заснована понад 12 років тому і з того часу займається ремонтом різної побутової техніки: холодильниками та морозильними камерами, духовими шафами та варильними панелями, пральними та посудомийними машинами. У нашому штаті працюють лише найкваліфікованіші майстри, які в змозі полагодити навіть найскладніші поломки. Ми відновлюємо не тільки передні пральні машини, але й пристрої з вертикальним завантаженням. Навіть якщо ви є власником машини, що вбудовується, ми все одно зможемо вам допомогти. Щоб дізнатися більше про можливості нашої компанії - зателефонуйте або залиште онлайн-заявку. Ремонт здійснюється у Сихівському районі Львова та інших місцях нашого славного міста.

Виїзд до будинку до замовника

Для того, щоб полагодити пральну машину, вам необхідно оформити виїзд майстра додому. Ті, хто проживає на вулиці Сихівська та проспекті Червоної Каліні, можуть замовити майстра і він приїде вже за годину. Але це не означає, що ремонт доступний лише мешканцям Сихівського району. Ми їздимо по всьому Львову і навіть можемо приїхати до мешканців найближчого передмістя. Зателефонуйте або залиште заявку через спеціальну онлайн-форму. Майстер з ремонту зв'яжеться з вами та обговорить всі особливості поломки та умови виїзду.

Після проведення комплексної діагностики фахівець розпочне ремонт. Після його закінчення він перевірить працездатність пральної машини та видасть офіційну гарантію, термін якої може змінюватись від 3 до 12 місяців.