Ремонт пральних машин у Шевченківському районі у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Наименование услуги Стоимость
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) від 150 грн. Замовити
Заміна Тена (водонагрівача) від 380 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Встановлення нового барабана від 800 грн Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 320 грн. Замовити
Встановлення нових амортизаторів від 480 грн. Замовити
Заміна сальника від 550 грн Замовити
Заміна щіток на двигуні від 360 грн. Замовити
Заміна клапанів від 360 грн Замовити

 

 

Жителі Львова часто звертаються за допомогою до нашого сервісного центру. Найчастіше поломки трапляються в пральних машинах із фронтальним або вертикальним завантаженням. При цьому особливої різниці немає навіть марка пристрою. Так само часто ламаються як недорогі BEKO, LG і Ariston, так і преміальні Miele, SMEG і AEG. Майстри з ремонту з нашого центру можуть відновити будь-яку пральну машину, якщо її вік не перевищує 30 років.

Які види ремонту ми здійснюємо?

У пральних машинах можуть ламатися різні вузли та агрегати. Найчастіше виходять із ладу підшипники, які відповідають за обертання барабана всередині бака. Працівники СЦ "ЛЬВІВ-РЕМОНТ" можуть замінити підшипники в машинах як із розбірним, так і з литим баком. Також ми виконуємо заміну зливного насоса, установку нового Тена, ремонт електродвигуна, заміну приводного ременя, встановлення будь-яких датчиків, заміну шлангів, що тріснули, і патрубків. Електронники нашої компанії можуть відновити електронну плату або замінити дисплей, що розбився. Також ми надаємо послуги з встановлення та підключення нових пральних машин.

Виїзд до Шевченківського району

Ремонт здійснюється не в майстерні, а вдома у замовника. Справа в тому, що ми є одним із перших сервісних центрів, які розпочали роботу у Шевченківському районі Львова. Ми вирішили, що постійно вимагати привозити техніку немає сенсу, майстру простіше самому приїхати додому до замовника та виконати ремонт на місці. Це виключає можливість поломки пральної машини під час транспортування і не створює власнику побутової техніки. Ми здійснюємо ремонтні роботи не тільки вулицями Чорновола, Гетьмана Мазепи та Богдана Хмельницького, а й в інших районах Львова.

Пральні машини і не лише

Варто зазначити, що компанія "ЛЬВІВ-РЕМОНТ" це великий сервісний центр, який займається ремонтом різноманітної побутової техніки. У місті ми відомі в першу чергу, як майстерня з ремонту пральних машин, але крім них ми ремонтуємо: холодильники та морозильні камери, комбіновані кухонні плити, водонагрівачі, варильні панелі та духові шафи, а також посудомийні машини типу, що вбудовується та окремо стоїть. На всі види послуг видається офіційна гарантія на строк до 12 місяців. Вона діє як на роботу, а й у використані запасні частини.